Milwaukee Tour - kolejna edycja już we wrześniu | MOTOFAKTOR

Milwaukee Tour - kolejna edycja już we wrześniu

person Redakcja 26/08/2021

Kolejna edycja Milwaukee Tour rusza 2 września 2021. W ciągu miesiąca marka odwiedzi 21 lokalizacji, zaczynając od Koszalina, Mierzyna, Kępna, Bełchatowa i Komorników.

W tym roku w ramach dwóch edycji Milwaukee Tour zaplanowano 39 wydarzeń – 18 w pierwszej edycji, która zakończyła się w czerwcu oraz 21 w drugiej, która wystartuje już 2 września 2021 roku.

 

Wydarzenia z serii Milwaukee Tour to świetna okazja by zapoznać się z premierami narzędzi i zobaczyć ich możliwości w naturalnych warunkach. Podczas wydarzenia do dyspozycji uczestników są również eksperci marki, którzy oprócz pokazów narzędzi pomogą dobrać narzędzie dopasowane do potrzeb.

 

Z okazji kolejnej edycji Milwaukee Tour przygotowane zostały dedykowane promocje, które obowiązują wyłącznie podczas wydarzenia i są przeznaczone dla użytkowników końcowych narzędzi Milwaukee.

 

W tym roku oprócz najpopularniejszych narzędzi systemów M12 i M18, w czerwonych namiotach można także znaleźć sekcję poświęconą systemowi MX FUEL.

 

Dodatkowo, na stanowiskach Milwaukee Tour, zapoznamy się również z najnowszymi dodatkami do pozostałych systemów i zupełnie nową kategorią w portfolio producenta – środkami ochrony indywidualnej.

Kalendarz jesiennej edycji Milwaukee Tour:

Szczegółowy kalendarz jesiennej edycji Milwaukee Tour i dokładne lokalizacje można znaleźć na stronie www.milwaukeetool.pl.

 

Źródło: Milwaukee

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).