Milwaukee Tour jesień 2022 rozpoczęty | MOTOFAKTOR

Milwaukee Tour jesień 2022 rozpoczęty

person Adrian Januszkiewicz 5/09/2022

Milwaukee zaprasza profesjonalistów z branży budowlanej, motoryzacyjnej, dekarskiej, stolarskiej i pielęgnacji zieleni na wrześniową edycję Milwaukee Tour.

 

Milwaukee Tour to seria wydarzeń organizowana we współpracy z lokalnymi dystrybutorami marki. W ciągu miesiąca w Polsce, Rumunii, Węgrzech, Czechach i Słowacji odbędzie się łącznie ponad 50 wydarzeń.

 

Milwaukee Tour cieszy się olbrzymim zainteresowaniem profesjonalistów. Tylko w letniej edycji uczestniczyło w nim 6200 osób z różnych branż. Dlatego we wrześniu Milwaukee Tour zawita w kolejnych europejskich miastach. Dzięki temu profesjonaliści – pracownicy branży budowlanej, ogrodnicy, hydraulicy, elektrycy, mechanicy czy dekarze – będą mogli sprawdzić nasze elektronarzędzia i akcesoria w praktyce – komentuje Janusz Mitko, CEE Regional Marketing Manager Milwaukee – To doskonała okazja, by zweryfikować ich trwałość, wytrzymałość, wydajność, czyli wszystko to, co kryje się pod hasłem „Nothing but HEAVY DUTY”– dodaje Mitko.

 

Począwszy od 2 września (piątek) br., Milwaukee Tour odwiedzi 14 polskich miejscowości: Ostrołękę, Piekary Śląskie, Częstochowę, Szczecin, Koszalin, Gdańsk, Bydgoszcz, Stare Miasto, Szamotuły, Bełchatów, Łódź, Rzeszów, Dębicę i Siedlce. Zaplanowanych zostało 6 wydarzeń na terenie Rumunii, ponad 10 na Węgrzech, 13 w Czechach i 5 na Słowacji.

Milwaukee Tour, czyli święto profesjonalistów

Milwaukee z myślą o europejskich profesjonalistach przygotowało przestrzeń do testowania akumulatorowych elektronarzędzi, które mocą z powodzeniem konkurują z rozwiązanymi napędzanymi spalinowo. Wydarzenie jest okazją do zapoznania się z najnowszymi urządzeniami takimi jak dwuakumulatorowa dmuchawa, subkompaktowa szlifierka punktowa, zszywacz do ogrodzeń, szlifierka oscylacyjna, wibrator plecakowy, nożyce do żywopłotu. Nie zabraknie strefy z narzędziami ręcznymi, akcesoriami, odzieżą ochronną czy systemami przechowywania.

 

Milwaukee Tour to przestrzeń do wymiany doświadczeń i skorzystania z porad ekspertów marki. Na uczestników czekają konkursy z nagrodami, a wśród nich Thunderbolt Challenge – konkurs na jak najszybsze zbudowanie instalacji z wykorzystaniem produktów marki. W edycji letniej rekordzista stworzył ją w 18 sekund!  Rejestracji na wrześniowy Milwaukee Tour można dokonać TUTAJ.

 

Źródło: Milwaukee

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).