Michał Oglęcki prezesem spółki MOTO Flota | MOTOFAKTOR

Michał Oglęcki prezesem spółki MOTO Flota

person Adrian Januszkiewicz 24/06/2021

Do zarządu MOTO Floty, wchodzącej w skład ProfiAuto Group, dołączył Michał Oglęcki, zastępując na stanowisku prezesa Andrzeja Kisałę.

Michał Oglęcki związany jest z rynkiem motoryzacyjnym od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywał jako menedżer branży CFM. Przez wiele lat był szefem zespołów operacyjnych giełdowej grupy kapitałowej Masterlease (będącej częścią GK PKO Banku Polskiego), która finansowała, ubezpieczała i serwisowała blisko 200 tysięcy samochodów. Jest absolwentem Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Przez minione lata obserwowałem dynamiczny rozwój MOTO Floty, doceniając jej kunszt w elastycznym i indywidualnym podejściu do klienta. Jestem przekonany, że wspólnie będziemy kreować nowe standardy jakości obsługi obecnych oraz przyszłych klientów. Samochody to emocje, a naszym celem jest spowodowanie, aby również obszar obsługi serwisowej wzbudzał pozytywne wrażenia, na bazie najwyższej jakości i racjonalnych kosztów. Michał Oglęcki prezes MOTO Floty

 

Michał Oglęcki na stanowisku prezesa MOTO Floty zastąpił Andrzeja Kisałę, związanego ze spółką od 2017 roku.

Cieszę się, że przez ostatnie kilka lat miałem przyjemność pracować w tak dynamicznie rozwijającej się firmie, jaką jest MOTO Flota, pełniąc początkowo funkcję dyrektora zarządzającego, a następnie wiceprezesa oraz prezesa zarządu. Wspólnie udało nam się ugruntować wizerunek spółki oraz umocnić jej pozycję na rynku, zdobywając również szereg nagród – w tym ostatnio „Fleet Derby 2021” za najlepszy produkt/usługę flotową w kategorii niezależne sieci serwisowe. Patrząc z perspektywy doświadczenia na swoją karierę zawodową, podjąłem decyzję o powrocie do branży paliwowej, z którą związany jestem od 2005 roku i w której najbardziej się realizuję. Dziękuję całemu zespołowi MOTO Floty za naprawdę ciekawe cztery lata, pełne wyzwań i obowiązków, które dały mi ogromną satysfakcję i nowe doświadczenia zawodowe. Jestem przekonany, że pod kierownictwem Michała MOTO Flota będzie nadal świetnie się rozwijała i zbierała kolejne nagrody. Andrzej Kisała

 

Źródło: MOTO Flota

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).