Meyle organizuje wirtualne targi - Meyle Exhibition Hamburg 2021 | MOTOFAKTOR

Meyle organizuje wirtualne targi - Meyle Exhibition Hamburg 2021

person Redakcja 24/08/2021

Już w 2020 roku Meyle zainspirowało ponad 700 uczestników innowacyjnym rozwiązaniem cyfrowym, stanowiącym platformę do organizacji targów MEYLExperience 2020.

„Stawiamy przede wszystkim na rozwiązania cyfrowe” to motto firmy Meyle, producenta części zamiennych z Hamburga. Szczególnie w czasach pandemii wirtualne spotkania z klientami i partnerami są niezwykle istotne. Nawet jeśli wiodące targi Automechanika 2021 nie mogą się odbyć w zwykłym trybie, Meyle ponownie tworzy miejsce wymiany informacji na temat produktów Meyle za pomocą własnego cyfrowego rozwiązania służącego do organizacji targów.

 

Meyle Exhibition Hamburg 2021 to już drugie interaktywne targi zorganizowane w oparciu o technologię cyfrową, które umożliwiają klientom bezpośrednią wymianę informacji z ekspertami ds. produktów i techniki. Organizując Meyle Exhibition Hamburg 2021, firma stawia kolejny istotny krok w ramach swojej strategii cyfrowej i ponownie oferuje klientom oraz partnerom możliwość wirtualnej wymiany informacji na temat najważniejszych tematów i produktów.

 

Podobnie jak w 2020 r., specjalnie zaprojektowane rozwiązanie wdrożone w oparciu o platformę Microsoft Teams umożliwi interakcję oraz prowadzenie prezentacji w sposób dostosowany do potrzeb poszczególnych klientów oraz interesujących ich zagadnień. Specjalnie opracowane narzędzie służące do zarządzania zaproszeniami i gośćmi sprawia, że planowanie staje się jeszcze łatwiejsze.

Oczywiście chętnie kontynuowalibyśmy rozmowy i wymianę poglądów z naszymi klientami i partnerami osobiście we Frankfurcie w 2021 roku. Mimo wszystkich zalet kanałów cyfrowych, nic nie zastąpi kontaktu osobistego. Mimo to cieszymy się, że dzięki rozwiązaniom cyfrowym w tym roku ponownie znaleźliśmy sposób, by móc dzielić się z naszymi klientami informacjami o nowościach i najważniejszych zagadnieniach dotyczących MEYLE oraz zorganizować indywidualne spotkania i konsultacje – niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie znajduje się nasz rozmówca. Christian Ludwig wiceprezes Meyle AG ds. sprzedaży

 

Również w 2021 roku Meyle zapowiada nowości, które ułatwią codzienną pracę w warsztacie: od oferty cyfrowej, obejmującej portal dla klientów DRIVER Portal, nowe wirtualne kursy szkoleniowe i innowacyjne możliwości e-learningu, aż po zaangażowanie sponsorskie i obsługę klienta.

 

Dopełnieniem tej kompleksowej oferty są rozwiązania serwisowe dla warsztatów. Meyle opracowuje lepsze, z punktu widzenia mechanika samochodowego, części, które pozwalają oszczędzać czas i środki, ułatwiają codzienną pracę i tym samym oferują warsztatom prawdziwą wartość dodaną. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z gamą produktów Meyle , obejmującą m.in. hamulce, zawieszenie i układ kierowniczy, układ napędowy, elektronikę, silnik, filtry oraz części zamienne do samochodów ciężarowych, a także wziąć udział w interesujących dyskusjach z ekspertami Meyle ds. produktów i techniki.

 

Ten zakres tematyczny uzupełnia możliwość zapoznania się z systemem zarządzania jakością MEYLE oraz działalnością spółki w obszarze odpowiedzialności korporacyjnej.

Naszym celem jest wspieranie niezależnego rynku wtórnego poprzez oferowanie lepszych części zamiennych oraz zrównoważonych rozwiązań w zakresie napraw, tak aby wydłużyć okres eksploatacji pojazdów dzięki efektywnemu wykorzystaniu zasobów. Serwis, dane i kompleksowe podejście odgrywają równie istotną rolę w zapewnieniu niezmiennie wysokich standardów jakości i opracowywaniu jeszcze bardziej trwałych części MEYLE, pomagając naszym klientom odnosić sukcesy na rynku. Organizując MEYLE Exhibition Hamburg 2021, chcemy w dalszym ciągu rozwijać tę ofertę i już teraz z niecierpliwością czekamy na intensywną wymianę poglądów oraz dalsze zgłębianie tych kwestii, licząc na kontynuację tych rozmów podczas spotkania na żywo w najbliższym możliwym terminie. Christian Ludwig

 

Targi Meyle Exhibition Hamburg 2021 odbędą się w dniach od 6 września do 1 października 2021 r. i są skierowane wyłącznie do klientów Meyle z niezależnego rynku wtórnego.

 

Źródło: Meyle

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).