Meyle i T3 Motorsport umacniają współpracę i wchodzą w simracing | MOTOFAKTOR

Meyle i T3 Motorsport umacniają współpracę i wchodzą w simracing

person Adrian Januszkiewicz 20/05/2020

Meyle we współpracy z zespołem wyścigowym T3 Motorsport uruchomili wirtualny puchar Meyle Sprint Cup.

Wiele dziedzin życia publicznego stoi obecnie w obliczu znacznej niepewności, w tym ekonomia i sport. Ponieważ wiarygodni partnerzy są niezbędni w takich trudnych czasach, wsparcie i partnerstwo są cenniejsze niż kiedykolwiek wcześniej: Meyle i zespół wyścigowy T3 Motorsport z Drezna (Niemcy) kontynuują współpracę. Aby fani sportów motorowych mogli dołączyć do swojego ulubionego sportu, obaj partnerzy uruchomili również wirtualny puchar Meyle Sprint Cup.

 

Chociaż nie jest jeszcze możliwe fizyczne uczestnictwo w sporcie motorowym, Meyle ma zamiar nadal wspierać zespół T3 Motorsport jako partner współpracy technicznej. Inżynierowie Meyle będą nadal łączyć rozwój produktu ze swoją pasją do sportów motorowych, zawsze koncentrując się na przekazywaniu wiedzy technicznej.

Szczególnie w takich czasach ważne jest, aby współpracować i podkreślać siłę naszego partnerstwa. Stefan Bachmann kierownik zespołu w obszarze produktów hamulcowych i napędowych Meyle

Partnerstwo na wszystkich poziomach

Szczególną siłą, która określa partnerstwo między T3 Motorsport i Meyle, jest promowanie młodych talentów. W Meyle szkolenia i rozwój zawodowy zawsze odgrywały kluczową rolę, zarówno dla pracowników firmy, jak i dla klientów i warsztatów.

Cieszymy się, że znaleźliśmy partnera takiego jak T3, który wnosi taki sam entuzjazm i filozofię jak Meyle do wspierania młodych talentów. André Lang-Herfurth dyrektor ds. Marketingu i komunikacji w Meyle

 

Młodzi kierowcy T3, tacy jak Max Paul, korzystają z wiedzy technicznej inżynierów Meyle. Oprócz analizy niezliczonych zbiorów danych eksperci Meyle są również dostępni do indywidualnych konsultacji po indywidualnych sesjach wyścigowych.

Seria sim racingowa: Meyle Sprint Cup

Partnerstwa i entuzjazm dla sportów motorowych wyglądają inaczej w czasach koronawirusa. Ponieważ “prawdziwe” wyścigi nie są obecnie możliwe, dwaj partnerzy uruchomili Meyle Sprint Cup, serię wyścigów samochodowych, która pozwala fanom sportów motorowych testować się na pięciu torach w ramach wyścigów wirtualnych.

 

Wyścigi te są transmitowane na żywo przez YouTube i Twitch, poza innymi platformami. W Meyle Sprint Cup dostępnych jest 40 miejsc startowych, które zostaną przydzielone w ramach kwalifikacji. Aby wziąć udział w Pucharze, wymagana jest nominalna opłata w wysokości 20 euro, po udanej kwalifikacji. Kupon Meyle o wartości 500 euro oraz inne nagrody pieniężne czekają na zwycięzców.

 

Link do rejestracji 

Sim racing stał się nieodłączną częścią świata sportów motorowych. Nasi kierowcy trenowali już z symulacją wyścigów, ponieważ dane są niezwykle realistyczne. Nawet w wyścigach wirtualnych zespół musi współpracować i stosować taktykę tak jak w prawdziwym sporcie. Meyle Sprint Cup łączy wirtualne i prawdziwe sporty motorowe. Jens Feucht dyrektor zarządzający T3 Motorsport GmbH

Długa tradycja entuzjazmu sportów motorowych

Połączenie Meyle ze sportami motorowymi ma długą tradycję. Założyciel firmy, Wulf Gaertner, sam był zapalonym kierowcą wyścigowym: w 1958 r. położył podwaliny pod działalność eksportową poprzez import wysokiej jakości części zamiennych do swojego samochodu wyścigowego z Niemiec.

 

Źródło: Meyle

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).