MEWA nabyła firmę RS Kunststoff | MOTOFAKTOR

MEWA nabyła firmę RS Kunststoff

Przedsiębiorstwo RS Kunststoff GmbH z Hanau sprzedane zostało MEWA Textil-Service i tym samym stało się w 100% firmą-córką Grupy MEWA.

Obie firmy od ponad 20 lat łączą dobre relacje biznesowe, bowiem firma z Hanau, specjalizująca się w technologii wytłaczania i formowania tworzyw sztucznych, produkuje również bezpieczne pojemniki SaCon, które stanowią istotny element systemu usług firmy MEWA.

 

RS Kunststoff GmbH wytwarza rocznie ponad 100 000 sztuk pojemników SaCon dla firmy MEWA. W bezpiecznych, szczelnie zamykanych pojemnikach transportowane i przechowywane są czyściwa wielokrotnego użytku oferowane w całej Europie przez usługodawcę w zakresie tekstyliów, jakim jest MEWA.

Cieszy nas, iż w przypadku RS Kunststoff możemy powitać w Grupie MEWA nie tylko długoletniego partnera biznesowego, ale zarazem także lidera w zakresie innowacji w dziedzinie produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

rzecznik zarządu Grupy MEWA - Bernhard Niklewitz

 

Kierownictwo przedsiębiorstwa RS Kunststoff pozostaje w rękach jego dyrektorów zrządzających: Reinharda Schütza, Björna Rossa i Ralfa Rossa. Działalność biznesowa i produkcyjna firmy ma być kontynuowana bez zmian, przejętych zostało również wszystkich 70 pracowników zatrudnionych w firmie w Hanau.

Jako przedsiębiorcy ponosimy odpowiedzialność za ludzi, którzy u nas pracują. Będąc częścią Grupy MEWA, która działa na płaszczyźnie międzynarodowej możemy zaoferować naszym pracownikom długoletnie, bezpieczne zatrudnienie.

dyrektor zarządzający RS Kunststoff - Reinhard Schütz

 

Firma RS Kunststoff specjalizuje się w innowacyjnej technologii tłoczenia oraz formowania tworzyw sztucznych przez rozdmuchiwanie i ukierunkowana jest na innowacyjne rozwiązania techniczne w ramach kompleksowej realizacji zadań.

 

Źródło: MEWA

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).