MEWA Bio-Circle - ekologiczna myjka do części maszyn | MOTOFAKTOR

MEWA Bio-Circle - ekologiczna myjka do części maszyn

person Adrian Januszkiewicz 28/03/2022

Ekologiczna myjka MEWA Bio-Circle wykorzystuje naturalne mikroorganizmy zamiast rozpuszczalników.

Urządzenie do czyszczenia MEWA Bio-Circle, zaopatrzone w wannę i pędzel, przeznaczone jest do czyszczenia części ze stali, stali szlachetnej i metali kolorowych, ale także z wrażliwego na uszkodzenia aluminium. Zastosowany inhibitor korozji sprawia, iż w trakcie czyszczenia aluminium nie pokrywa się nalotem, jak w standardowych urządzeniach do mycia na zimno. Badania porównawcze wykazały, iż MEWA Bio-Circle bardzo dobrze sprawdza się przy usuwaniu zanieczyszczeń w postaci olejów i tłuszczów, a także pozostałości po procesie krakingu. W takich właśnie zastosowaniach wodnisty i ph neutralny biologiczny płyn do czyszczenia wykorzystuje cały swój potencjał czyszczenia. Urządzenie usuwa również organiczne związki chemiczne, takie jak np. cukier, wykorzystywany w przemyśle spożywczym, co nie jest możliwe przy wykorzystaniu rozpuszczalników.

 

Stosowany w myjce MEWA Bio-Circle płyn do czyszczenia nie zawiera rozpuszczalników. Urządzenie jest ekologiczne – nie emituje lotnych związków organicznych. Płyn do czyszczenia ma przyjemny zapach, przez co praca z urządzeniem jest bardzo komfortowa.

Co można czyścić w myjce Bio-Circle?

Urządzenie MEWA Bio-Circle radzi sobie z usuwaniem takich zanieczyszczeń jak:

 

  • tłuszcze i oleje
  • sole
  • wiórki i pył
  • cukier
  • zapieczone pozostałości po procesie krakingu.

 

Myjka nie nadaje się natomiast do usuwania lakierów, farb, żywic, silikonów oraz biocydów. Te substancje nie mogą być wprowadzane do systemu urządzenia, bo są one szkodliwe dla mikroorganizmów, na których oparte jest czyszczenie.

Myjka do wynajęcia, podobnie jak czyściwa

Myjka MEWA Bio-Circle stanowi rozszerzenie oferty serwisowej w zakresie tekstylnych czyściw wielokrotnego użytku firmy MEWA i można ją wynająć. Serwis urządzenia obejmuje: dostawę i szkolenie, uzupełnianie płynu czyszczącego, wymianę zintegrowanych filtrów, bezpłatną wymianę części szybko zużywających się, wymianę uszkodzonych części w ciągu 24 godzin.

 

Funkcjonowanie myjki MEWA Bio-Circle ilustruje film dostępny TUTAJ.

 

Źródło: MEWA

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).