Meritor zakończył przejęcie AxleTech | MOTOFAKTOR

Meritor zakończył przejęcie AxleTech

person Adrian Januszkiewicz 30/07/2019

Meritor ogłosił udane przejęcie AxleTech od globalnej firmy inwestycyjnej The Carlyle Group.

Ogłoszona wcześniej transakcja wzmacnia platformę rozwoju Meritor poprzez dodanie uzupełniającego portfolio produktów, w tym pełnej linii niezależnych zawieszeń, osi, rozwiązań hamowania i elementów układu napędowego. AxleTech będzie działać w segmencie rynku wtórnego, przemysłowego i przyczep Meritora.

Dodanie AxleTech rozwija naszą strategię rozwoju, jednocześnie dalej dywersyfikując nasze portfolio na strategicznych rynkach sąsiadujących. Z przyjemnością witamy AxleTech w zespole Meritor, skupiając się na prowadzeniu najwyższej wydajności i niezawodności dla naszych globalnych klientów dzięki szerszej gamie produktów i rozwiązań. Z niecierpliwością oczekujemy realizacji korzyści wynikających z transakcji, ponieważ nadal realizujemy nasze priorytety, aby zwiększyć wartość dla naszych akcjonariuszy, klientów i pracowników. Jay Craig CEO i prezes Meritor

 

Źródło: Meritor

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).