Meritor wypowiedział umowę WABCO | MOTOFAKTOR

Meritor wypowiedział umowę WABCO

person Adrian Januszkiewicz 17/03/2020

Meritor ogłosił wypowiedzenie umowy dystrybucyjnej ze spółką zależną WABCO Holdings.

Meritor ogłosił, że umowa dystrybucyjna między nim a spółką zależną WABCO Holdings, Inc. została rozwiązana z dniem 13 marca 2020 r. Meritor otrzymał 265 mln USD w związku z rozwiązaniem umowy.

O Meritorze

Meritor Inc. jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań z zakresu napędów, mobilności, hamowania i rynku wtórnego na rynku pojazdów użytkowych i przemysłowych. Mając ponad 110-letnie doświadczenie w dostarczaniu innowacyjnych produktów, zapewniających doskonałą wydajność i niezawodność, firma obsługuje klientów rynku wtórnego, komercyjnych ciężarówek, przyczep, pojazdów terenowych, obronnych i specjalistycznych na całym świecie. Meritor ma siedzibę w Troy, w stanie Michigan, w Stanach Zjednoczonych i zatrudnia około 9100 pracowników, którzy wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności w zakładach produkcyjnych, centrach inżynieryjnych, spółkach joint venture, centrach dystrybucyjnych i globalnych biurach w 19 krajach. Akcje zwykłe Meritor są przedmiotem obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku pod symbolem tickera MTOR.

 

Źródło: Meritor

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).