Meritor wprowadza nowości na aftermarket | MOTOFAKTOR

Meritor ogłosił rozszerzenie swojego portfolio elementów zawieszenia jakości OEM oraz wprowadzenie regenerowanego zacisku hamulcowego ADB22x z klockami na aftermarket.

Portfolio elementów zawieszenia jakości OEM marki Euclid, należącej do Meritora, rozszerzyło się łącznie o ponad 1 450 części obejmujących wiele aplikacji.

Nasze magazyny oferują teraz szeroki wybór wysokiej jakości zawieszeń od zaufanej marki, zaprojektowanych i opracowanych do wielu zastosowań. Tyler Bernens senior product manager Działu Zawieszeń Meritora

 

Rozszerzone portfolio zawieszeń OEM marki Euclid obejmuje:

 

  • ponad 350 elementów zawieszenia Hutch;
  • ponad 550 części obejmujących ciężarówkę Hendrickson, przyczepę i zawieszenia pomocnicze
  • ponad 330 części dla prawie wszystkich zawieszeń ciężarówek i przyczep Reyco/Granning.

 

Kolejną nowością, ale w dziale części tarczowego układu hamulcowego, jest nowy regenerowany zacisk hamulcowy do aplikacji ADB22x rozszerzający ofertę obejmującą zaciski do zastosowań SN7 i SB7, a także dodatkowe klocki hamulcowe zwiększające ogólną ofertę asortymentową do 10 popularnych aplikacji.

Te nowości w naszym kompleksowym portfolio aftermarketowym pomagają w uzyskaniu wysoko wartościowych części zamiennych w przystępnej cenie od sprawdzonego dostawcy Tier 1 flotom pojazdów na późniejszych etapach cyklu życia ich pojazdów. Produkty te wzmacniają reputację Meritora jako zaufanego dostawcy rozwiązań dla rynku wtórnego, który przekracza oczekiwania klientów i pomaga obniżyć całkowity koszt posiadania. Doug Dole dyrektor generalny Działu Strategii Produktowej Meritora

 

Obecnie dostępne zaciski ADB22x są całkowicie regenerowane z dokładnymi tolerancjami w zakładzie w Meritor w stanie Plainfield w Indianie i można je stosować w wielu aplikacjach. Każdy zacisk jest zdejmowany i czyszczony, a następnie regenerowany, aby zapewnić wydajność i żywotność bez kosztów związanych z nowym komponentem. Części są sprawdzane i testowane, aby upewnić się, że można je zakwalifikować do dokładnych specyfikacji. Zakład regeneracji Meritora w Plainfield jest certyfikowany przez program Motor & Equipment Remanufacturers Association’s Manufactured Again.

 

Wprowadzenie dodatkowych klocków hamulcowych planowane jest w marcu br. Materiał cierny Meritor spełnia specyfikacje dynamometryczne Federal Motor Vehicle Standards (FMVSS) 121. Złożone z materiału o poziomie N, klocki zawierają mniej niż 0,5% miedzi, co czyni je zgodne z regulacjami 2025. Ta funkcja pozwala flotom uniknąć wielu zmian tarcia, gdy producenci przechodzą z materiału poziomu A na B, a następnie z poziomu B na N.

 

Wszystkie wyżej wymienione części są objęte standardową ogólnokrajową roczną gwarancją.

O Meritorze

Meritor Inc. jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań z zakresu napędów, mobilności, hamowania i rynku wtórnego na rynku pojazdów użytkowych i przemysłowych. Mając ponad 100-letnie doświadczenie w dostarczaniu innowacyjnych produktów, zapewniających doskonałą wydajność i niezawodność, firma obsługuje klientów rynku wtórnego, komercyjnych ciężarówek, przyczep, pojazdów terenowych, obronnych i specjalistycznych na całym świecie. Meritor ma siedzibę w Troy, w stanie Michigan, w Stanach Zjednoczonych i zatrudnia około 8600 pracowników, którzy wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności w zakładach produkcyjnych, centrach inżynieryjnych, spółkach joint venture, centrach dystrybucyjnych i globalnych biurach w 19 krajach. Akcje zwykłe Meritor są przedmiotem obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku pod symbolem tickera MTOR.

 

Źródło: Meritor

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).