Meritor dokłada inwestycji w TransPower | MOTOFAKTOR

Meritor dokłada inwestycji w TransPower

person Adrian Januszkiewicz 3/04/2019

Meritor ogłosił dodatkową strategiczną inwestycję w TransPower w celu wsparcia przyszłego wzrostu.

TransPower jest liderem w dziedzinie technologii elektryfikacji dla dużych pojazdów użytkowych. Warunki transakcji między nim a Meritorem nie zostały ujawnione.

Ta inwestycja pozwoli nam rozwijać technologie elektryfikacji transformacyjnej dla branży pojazdów użytkowych. Nasza współpraca z TransPower okazała się sukcesem we wczesnej fazie naszej strategii elektryfikacji i wierzymy, że będzie ona nadal tworzyć zwycięską formułę, gdy będziemy patrzeć na produkcję wolumenową w przyszłości. Jay Craig dyrektor generalny i prezes Meritor

 

Inwestycja Meritora sfinansuje ciągłe ulepszenia w opracowywaniu sterowników dla eAxle i komercjalizację rozwiązań układów pojazdów elektrycznych od obu firm. Poprzez różne programy z głównymi producentami OEM, w latach 2019-2020 planowane jest wyposażenie prawie 100 pojazdów w systemy elektryfikacyjne Meritor i TransPower.

 

Platforma eCarrier Meritora integruje silnik elektryczny z osią, uwalniając miejsce na akumulatory i inne elementy. Ta elastyczna konstrukcja jest podstawą różnych konfiguracji układu napędowego, w tym w pełni elektrycznych, hybrydowych oraz pojedynczych lub podwójnych osi z różnymi opcjami opartymi na zastosowaniu produktu w klasach pojazdów od 5 do 8.

 

TransPower z siedzibą w Kalifornii dostarcza zintegrowane układy napędowe, w pełni elektryczne rozwiązania dla ciężarówek i podsystemy magazynowania energii dla głównych producentów ciężarówek, autobusów szkolnych, śmieciarek i ciągników terminalowych. Firma koncentruje się wyłącznie na opracowywaniu rozwiązań napędów elektrycznych od ponad siedmiu lat.

 

Źródło: Meritor

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).