Mekonomen nagrodzony | MOTOFAKTOR

Mekonomen nagrodzony

person Adrian Januszkiewicz 1/10/2019

Mekonomen uznano za najsilniejszą markę w branży "Części samochodowe i warsztat" w Szwecji.

Po raz piąty od sześciu lat konsumenci wybrali Mekonomen jako najsilniejszą markę w branży. Według nowo powołanej szefowej marketingu Mekonomen Sweden, Sofii Willuhn, to zespół i skupienie się na klientach przyczyniły się do sukcesu:

Mekonomen ma długą historię strategicznego budowania marki i rozwoju biznesu, z naciskiem na klienta. Jesteśmy dużą firmą i liderem na rynku, dlatego ważne jest, aby nadal stawiać wyzwania i słuchać klientów. Mamy niesamowity zespół w całym łańcuchu, od tych, którzy codziennie spotykają się z klientami, do kreatywnych marketerów, którzy budują markę każdego dnia. Sofia Willuhn szefowa marketingu Mekonomen Sweden

 

Nagroda oparta jest na badaniu przeprowadzonym przez firmę badawczą Evimetrix, a wyniki wskazują, jak popularna i rozpoznawalna jest marka wśród konsumentów. W tym roku ponad 6200 konsumentów przesłało recenzje około 500 marek w prawie 40 branżach. Według badań marek własnych Mekonomen ponad 40% szwedzkich właścicieli samochodów twierdzi, że Mekonomen jest pierwszym wyborem na pytanie “Jakie sieci warsztatów znasz?”.

 

Przypominamy, że szwedzka Grupa Mekonomen, należąca do amerykańskiego LKQ Corporation, jest od ponad roku właścicielem polskiej sieci dystrybucyjnej Inter-Team.

 

Źródło: Mekonomen

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).