Megalift 4000-2 firmy Hofmann Megaplan w ofercie Best Products | MOTOFAKTOR

Megalift 4000-2 firmy Hofmann Megaplan w ofercie Best Products

person Adrian Januszkiewicz 31/07/2019

Nowy podnośnik Megalift 4000-2 od Hofmann Megaplan wzbogacił ofertę firmy Best Products.

Podnośnik samochodowy jest podstawowym urządzeniem wykorzystywanym w warsztatach, a elementarne czynności, jak np. wymiana opon, są bez niego niemożliwe. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, w różnych przedziałach cenowych, jednak duża część z nich cechuje się nastawieniem na jak najniższą cenę, natomiast jakość często pozostawia wiele do życzenia.

 

Podnośnik dwukolumnowy Megalift 4000-2 firmy Hofmann Megaplan GmbH jest flagowym modelem producenta. Jego duży udźwig pozwala na uniesienie pojazdów o masie nieprzekraczającej 4000 kg, co daje szerokie pole do manewru, w aspekcie obsługiwanych aut.

 

Podnośnik został zaprojektowany z naciskiem na funkcjonalność i ergonomię, dlatego każdy będzie potrafił go obsługiwać, a jego asymetryczne 3- i 2-stopniowe ramiona znacznie ułatwiają znalezienie punktów podparcia w każdym modelu samochodu. O prawidłowe działanie podnośnika zadbają wykwalifikowani serwisanci, którzy wykonają profesjonalny montaż na posadzce, a także zajmą się jego corocznymi przeglądami.

 

Po więcej informacji, należy skontaktować się z autoryzowanym dystrybutorem marki Hofmann Megaplan, firmą Best Products sp. z o.o. z Poznania.

 

Źródło: Best Products

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).