Mechanik Vauxhalla przechodzi na emeryturę po 75 latach pracy | MOTOFAKTOR

Mechanik Vauxhalla przechodzi na emeryturę po 75 latach pracy

person Adrian Januszkiewicz 28/10/2021

90-letni Bryan Webb po 75 latach pracy w Vauxhallu na stanowisku mechanika samochodowego postanowił przejść na emeryturę.

Bryan Webb rozpoczął swoją karierę jako praktykant mechanik i zajmował inne stanowiska, zanim spędził ostatnie 34 lata jako administrator gwarancji w zakładzie Vauxhalla w brytyjskim Gloucester.

 

Powiedział, że kiedy osiągnął 65 lat, zgodził się zostać na kilka lat, a wyszło 25.

 

Zawsze myślałem, że jeśli będę dalej pracować, zachowam młodość. Jeśli pracujesz, to cię motywuje do pracy, rano wstajesz, by wyjść – powiedział.

Webb (trzeci od lewej) na zdjęciu krótko po dołączeniu jako praktykant w 1946 r.

Webb powiedział, że został brygadzistą w latach pięćdziesiątych po tym, jak był mechanikiem.

 

Byłem w kierownictwie warsztatu i pracowałem z ciężarówkami i samochodami – mówił. Trzeba było myć silniki na mrozie i na początku była to ciężka praca, ale wszystko się zmienia, samochody się zmieniają, a kiedy zdejmujesz silnik teraz, jest czysty, a nie pełen błota – dodał.

 

Dyrektor lokalnego oddziału Vauxhalla Julian Bawdon powiedział, że dołączył w 2008 roku i zapytał pana Webba, jak długo jeszcze zostanie.

 

Powiedziałem mu, że może być tak długo, jak nadal może wykonywać pracę, którą może wykonywać, a oto jesteśmy dzisiaj z 75-letnim stażem – powiedział. Jest jasny jak guzik. Bryan jest ważną postacią i wszyscy będziemy tęsknić za jego obecnością.

Jego koledzy wręczyli mu uroczysty klucz i odsłonili w środę tablicę na jego cześć.

 

Powiedział, że będzie tęsknił za pracą, ale nie mógł się doczekać popołudniowej filiżanki herbaty i snu.

 

Źródło: BBC

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).