MaXserwis: pierwszy etap bezpłatnych kontroli pojazdów zakończony | MOTOFAKTOR

MaXserwis: pierwszy etap bezpłatnych kontroli pojazdów zakończony

person Adrian Januszkiewicz 3/08/2018

MaXserwis we współpracy z firmą Bilstein zakończył I część tegorocznych akcji bezpłatnego sprawdzania stanu pojazdów.

W czerwcu i lipcu przez 3 tygodnie organizatorzy akcji odwiedzili warsztaty MaXserwis na terenie całego kraju, oferując ich klientom możliwość bezpłatnego sprawdzenia stanu wybranych podzespołów w ich pojazdach.

 

  • Sprawność amortyzatorów,
  • stan akumulatora,
  • płynów chłodzącego i hamulcowego,
  • błędy zapisane w pamięci sterowników,
  • stan oleju czy
  • głębokość bieżnika opon

 

Na wszelkie pytania właścicieli aut, niezwłocznie i obszernie odpowiadali eksperci z Bilstein oraz MaXserwis.

 

Tegoroczna akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem kierowców, każdy dzień akcji to kilkadziesiąt sprawdzonych samochodów. Warto podkreślić, że niezależnie od oficjalnych statystyk, stan techniczny sprawdzanych przez organizatorów pojazdów z roku na rok ulega niewielkiej, ale systematycznej poprawie. Największą bolączką (jak co roku) i tym razem był stan płynu hamulcowego – w około 20% ogółu przebadanych pojazdów, płyn hamulcowy z punktu widzenia parametrów temperatury wrzenia, wymagał pilnej lub wręcz natychmiastowej wymiany.

 

Kolejna odsłona akcji bezpłatnego sprawdzania stanu pojazdów pod szyldem MaXserwis i Bilstein już we wrześniu bieżącego roku.

 

Źródło: MaXserwis

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).