Maty wejściowe firmy MEWA | MOTOFAKTOR

Maty wejściowe firmy MEWA

person Redakcja 21/10/2019

W związku z rozpoczynającym się okresem jesienno-zimowym firma MEWA poleca zakup swoich mat wejściowych m.in. warsztatom samochodowym.

Pogoda jest wprawdzie jeszcze nie całkiem jesienna, ale niebawem mogą pojawić się opady deszczu czy śniegu, powodujące, iż posadzka w zakładzie czy w warsztacie będzie zanieczyszczona naniesionym błotem, co sprawi, że stanie się ona niebezpiecznie śliska. Dotyczy to także przejść z warsztatu do pomieszczeń wewnątrz budynku, posadzek w pomieszczeniach handlowych czy biurowych, jak też schodów i wind.

 

Czystość w takich miejscach zapewniają maty wejściowe, skutecznie zapobiegając roznoszeniu brudu czy śniegu, a specjalna warstwa spodnia ma własności antypoślizgowe i sprawia, że maty nie ślizgają się na posadzce i nie powodują powstawania fałd podczas ich układania, tym samym są bezpieczne w użytkowaniu.

 

Maty wejściowe MEWA, według zapewnień producenta,  są efektywne a zarazem odporne na ścieranie, co sprawiają mikrowłókna zastosowane w połączeniu ze specjalnym szorstkim rodzajem głównych włókien mat. Maty, podobnie, jak i inne tekstylia przemysłowe oferowane są przez firmę MEWA do wynajęcia. Użytkownik nie musi troszczyć się o ich czyszczenie lub wymianę – wykonuje to za niego MEWA, dostarczając w ustalonych terminach czyste, ekologicznie wyprane maty i odbierając brudne maty do czyszczenia. Maty pozwalają utrzymać w czystości posadzki zagrożone zabrudzeniem przez błoto, śnieg, oleje, tłuszcze itp.

 

Maty do wynajęcia oferowane są w trzech rozmiarach (75 x 85 cm, 85 x 150 cm oraz 115 x 240 cm) oraz w trzech kolorach: antracytowym, brązowym i niebieskim.

 

Źródło: MEWA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).