Mateusz Melich w Radzie Nadzorczej Auto Partner S.A.

person Adrian Januszkiewicz 13/01/2020

10 stycznia br. na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu  Auto Partner S.A. Mateusz Melich został powołany na Członka Rady Nadzorczej spółki.

Melich nową funkcję ma pełnić do na okres wspólnej dotychczasowej kadencji, która trwa do
12.11.2020 r. roku.

 

Mateusz Melich jest absolwentem kierunku Bankowość i Finanse Szkoły Głównej Handlowej. Karierę zawodową rozpoczął w 2003 r. w dziale doradztwa transakcyjnego Ernst & Young w Berlinie. W latach 2004-2013 pracował w IPOPEMA Securities S.A. w Departamencie Rynków Kapitałowych jako menedżer odpowiedzialny za prowadzenie projektów z zakresu emisji obligacji zwykłych, emisji obligacji zamiennych, pierwszych oraz wtórnych ofert publicznych dla szeregu spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie. Od 2014 roku Prezes Zarządu Domu Inwestycyjnego ZENITH S.A., firmie specjalizującej się w doradztwie finansowym na rzecz klientów korporacyjnych. W latach 2016-2019 pełnił funkcję dyrektora w Mercurius Dom Maklerski S.A. Od 2019 członek Rady Nadzorczej Kruk S.A.

 

Poza tym Melich od lat prowadzi szkolenia z zakresu wycen spółek na studiach podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej.

 

Studiował również Ekonomię w Ludwig-Maximilians-Universitat w Monachium.

 

Stanowisko Członka Rady Nadzorczej Melich obejmuje w miejsce Katarzyny Góreckiej, która na początku grudnia minionego roku złożyła rezygnację z pełnionej funkcji.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).