Martex z nowym oddziałem w Bydgoszczy | MOTOFAKTOR

Martex z nowym oddziałem w Bydgoszczy

person Adrian Januszkiewicz 21/01/2021

W poniedziałek 18 stycznia br. Martex otworzył swój kolejny oddział. Tym razem w Bydgoszczy.

MARTEX Bydgoszcz to kolejny, już 34. oddział firmy. Zlokalizowany jest w województwie kujawsko-pomorskim, w Strefie Przemysłowej, w bliskim sąsiedztwie Zajezdni Tramwajowej MZK.

 

Łączna powierzchnia Oddziału wraz z częścią magazynową to blisko 600 m2 z szeroką ofertą części do pojazdów ciężarowych, dostawczych, przyczep, naczep i autobusów. Sprawną obsługę klientów i fachowe doradztwo zapewnia 6-osobowy zespół pracowników z doświadczeniem w branży truck pod kierownictwem Szymona Kowalewskiego.

 

Oddział pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00, a w soboty od 8:00 do 13:00.

 

Z oddziałem można się kontaktować pod numerami tel.: 52 324 67 91 oraz 52 324 67 53.

 

Źródło: Martex

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).