Martex otworzył oddział w Kaliszu | MOTOFAKTOR

Martex otworzył oddział w Kaliszu

person Adrian Januszkiewicz 1/10/2019

Dziś oficjalnie otwarto kaliski oddział Martex, którym zarządza Damian Małecki. Filia znajduje się przy ulicy Wrocławskiej 40/42.

Zespół handlowy nowej filii stanowią 4 osoby z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży truck. Dział Obsługi klienta to 60 m2 z 4 stanowiskami sprzedażowymi, a magazyn oddziału to ponad 600 m2 powierzchni.

 

Oddział pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00, soboty od 7:00 do 13:00. Do dyspozycji klientów oddany został duży, wygodny parking bezpośrednio przy oddziale.

 

Kaliski oddział zaprasza lokalnych klientów do kontaktu: tel. + 48 62 741 31 98 oraz do współpracy i sprawdzenia potencjału.

 

Więcej danych kontaktowych znajduje się pod linkiem.

 

Źródło: Martex

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).