Martex otworzył oddział w Częstochowie | MOTOFAKTOR

Martex otworzył oddział w Częstochowie

person Adrian Januszkiewicz 3/03/2020

Oddział Martex Częstochowa został otwarty 2 marca br. przy ulicy Krakowskiej 45, bud.2, lok. 60. w sąsiedztwie Galerii Jurajskiej.

Nowym oddziałem Martex zarządza Jacek Wójcik i wspiera go 5-osobowy zespół handlowy. Wszyscy z wieloletnim doświadczeniem w branży truck. Dział Obsługi klienta to 50 m2 z 4 stanowiskami sprzedażowymi, a magazyn oddziału to ponad 400 m2 powierzchni.

 

Oddział pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 17:00, soboty od 8:00-13:00.

 

Do dyspozycji klientów oddany jest parking bezpośrednio przy obiekcie oddziału.

 

Oddział w Częstochowie zaprasza lokalnych klientów do kontaktu: tel. 34 500 55 55, 510 197 570 oraz do współpracy i sprawdzenia potencjału.

 

Źródło: Martex

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).