Martex nagrodzony w polskiej edycji plebiscytu Deloitte | MOTOFAKTOR

Martex nagrodzony w polskiej edycji plebiscytu Deloitte

person Adrian Januszkiewicz 13/06/2022

Martex znalazł się w gronie laureatów I polskiej edycji plebiscytu "The Best Managed Companies" organizowanego przez Deloitte.

Głównym celem przedsięwzięcia „The Best Managed Companies” jest wyłonienie polskich firm prywatnych, które osiągają doskonałe wyniki, dzięki najlepszym standardom zarządzania. Zwycięzcy plebiscytu są wyłaniani przez niezależne jury, a cały proces jest transparentny i obiektywny, dzięki sprawdzonemu systemowi, działającemu od 30 lat na skalę globalną. Proces umożliwia ocenę umiejętności i praktyk zarządczych każdej firmy w czterech obszarach: strategii, innowacji, kultury organizacyjnej i wyników finansowych.

 

Martex otrzymał w polskiej pierwszej edycji programu „The Best Managed Comapnies” zorganizowanej przez Deloitte Polska ten zaszczytny tytuł.

 

 

Uroczysta gala odbyła się 8 czerwca 2022 roku w Warszawie, a statuetkę w imieniu firmy odebrali Prezes Grzegorz Nosiadek i Wiceprezes Andrzej Parzoch.

 

Źródło: Martex

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).