Marketparts kontynuuje swój rozwój | MOTOFAKTOR

Marketparts kontynuuje swój rozwój

person Redakcja 25/10/2021

Platforma Marketparts wkracza na kolejny poziom po osiągnięciu ponad 14 mln trafień cenowych online.

Marketparts jest wirtualnym rynkiem i portalem porównawczym dla segmentu sprzedaży hurtowej części zamiennych z interesującymi opcjami kupna i sprzedaży. Użytkownicy tego narzędzia, założonego dwa lata temu, mogą wyszukiwać numery części OE i IAM pojedynczo lub według list zakupów zawierających do 2000 pozycji, porównywać różne oferty i kontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcami, a wszystko to bez dodatkowych prowizji od sprzedaży.

 

Na całym świecie z Marketparts korzysta już ponad 6000 profesjonalistów z branży części zamiennych, z czego 55% pochodzi z Europy – Polska jest tu jedną z najsilniej reprezentowanych lokalizacji, a dla firm eksportowych istnieją również liczne możliwości nawiązania nowych relacji biznesowych.

 

Dla producentów marek i dostawców oferowane są również usługi specjalne, takie jak sprzedaż nadwyżek magazynowych wraz z rozwiązaniami logistycznymi. W sumie ponad 350 marek OE i IAM jest reprezentowanych na Marketparts, które są dystrybuowane przez dystrybutorów lub bezpośrednio przez producenta.

 

W ciągu ostatnich kilku miesięcy portal odnotował bardzo duży wzrost. 15-osobowy zespół z Francji rozpoczął działalność dwa lata temu z około 600 000 ofertami, dziś jest już 14 milionów trafień cenowych online, a celem jest osiągnięcie 20 milionów ofert do końca 2021 roku.
Dodatkowo, co tydzień znajdziesz nowe pakiety outletowe z mocno obniżonymi cenami na wyprzedaże i nadwyżki magazynowe.

 

Dystrybutorzy: zarejestruj się teraz za darmo, aby zaopatrzyć się w części do samochodów osobowych i ciężarowych oraz zaoszczędzić czas i pieniądze na zakupach. Oczywiście, możesz również oferować swoje części zamienne na sprzedaż.

 

Producenci: skontaktujcie się z Marketparts w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat konkretnych ofert i usług.

 

 

hello@marketparts.com
www.marketparts.com

 

Artykuł sponsorowany przez Marketparts

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).