Marka Starline w TVN Turbo | MOTOFAKTOR

Marka Starline w TVN Turbo

person Redakcja 19/07/2019

Starline, marka części zamiennych i wyposażenia warsztatów oferowana przez ELIT Polska, w najbliższych dniach, dzięki planszom sponsorskim, pojawi się w programach TVN Turbo.

Dwadzieścia lat temu w Czechach powstała niezależna marka części zamiennych do jednośladów, samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych. Z czasem powiększano nie tylko jej asortyment, ale i dostępność w kolejnych krajach Europy – od Wielkiej Brytanii po Ukrainę. Na rynek polski trafiły jednak dopiero po zmianach w strukturach sieci ELIT należącej do globalnego lidera aftermarketu – LKQ Corporation.

 

W pierwszej kolejności, pod koniec 2017 roku, wprowadzono produkty Starline z trzech wiodących kategorii – układu hamulcowego, hydrauliki pojazdowej i akumulatorów. Dziś katalog ELIT Polska obejmuje ponad 50 grup, na które składa się 30 tysięcy referencji. Najpopularniejsze w Polsce, obok już wymienionych, to części do układu napędowego, zawieszenia i wydechowego, autochemia i kosmetyki, elementy nadwozia oraz wyposażenie i narzędzia warsztatowe.

Po blisko dwóch latach od wprowadzenia na polski rynek, możemy zakończyć etap kształtowania i kompletowania katalogu Starline w odpowiedzi na zainteresowanie naszych Klientów. Symbolicznym akcentem jest rozpoczęta właśnie promocja marki pomiędzy cieszącymi się dużą popularnością programami motoryzacyjnymi w TVN Turbo. Dzięki niej budujemy świadomość istnienia i rozpoznawalność Starline u polskich kierowców. Jednocześnie wspieramy tą formą reklamy naszych dystrybutorów czy zaopatrujące się u nas warsztaty. Dawid Cieśla Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w ELIT Polska

 

Źródło: ELIT Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).