Marka Shell Helix z e-Laurem X-lecia | MOTOFAKTOR

Marka Shell Helix z e-Laurem X-lecia

person Redakcja 15/11/2022

Marka olejów silnikowych Shell Helix laureatem nagrody e-Laur X-lecia w prestiżowym ogólnopolskim plebiscycie „Laur Klienta”.

 

Laur Konsumenta/Laur Klienta to ogólnopolski konkurs konsumencki. Od 2004 roku regularnie przynosi odpowiedź na pytanie, które produkty i usługi są w swojej kategorii najpopularniejsze. Plebiscyt cieszy się na polskim rynku rozpoznawalnością i prestiżem m.in. dlatego, że wyboru ulubionych produktów oraz usług dokonują ich użytkownicy. Są wśród nich także Internauci, ponieważ od 10 lat projekt – oprócz ankiet telefonicznych – jest realizowany w formie sond internetowych na wybranych portalach.

 

Przeliczenie głosów oddanych przez Internautów przez ostatnie 5 i 10 lat pokazało, że oleje Shell Helix znajdują się w elicie produktów dostępnych na rynku konsumpcyjnym w Polsce. Marka Shell Helix otrzymała specjalny medal e-Laur Konsumenta/e-Laur Klienta, podkreślający aspekt internetowej popularności wyróżniającego się i cenionego od lat produktu.

 

Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska 2022
Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska

Laur Klienta to jeden z najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce. Niezmiernie cieszy mnie, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni przez użytkowników ocenianych produktów. Świat się zmienia, a Internet jest miejscem, gdzie nasi klienci podejmują coraz więcej decyzji zakupowych. Tym bardziej dziękujemy im za zaufanie, pozytywne opinie oraz niesłabnące przywiązanie do marki Shell Helix. Co ważne, my również idziemy z duchem czasu. Wiemy, że zmieniają się oczekiwania nabywców środków smarnych. Rośnie popularność olejów zapewniających lepszą ochronę silnika, mających dłuższą żywotność i jednocześnie mogących pomóc zmniejszyć ślad węglowy. Aktualna gama produktów Shell Helix spełnia te wymagania i pomaga przyczyniać się do zapewnienia bardziej zrównoważonego rozwoju w przyszłości – powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.

 

Oleje silnikowe Shell Helix to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie, w pełni syntetycznych środków smarnych dostępnych na polskim rynku. Gama Shell Helix obejmuje neutralne emisyjnie[1] produkty przeznaczone do samochodów osobowych zasilanych różnymi paliwami, w tych pojazdów hybrydowych. Oleje Shell Helix uzyskały aprobaty i rekomendacje wiodących producentów samochodów na świecie. Ich stosowanie zapewnia użytkownikom takie korzyści jak dłuższa ochrona parametrów silnika[2], doskonała ochrona turbosprężarki[3] oraz do 3% oszczędności paliwa, co w połączeniu z możliwością wydłużenia żywotności silnika, obniża emisje[4].

 

E-Laur X-lecia to już piętnaste wyróżnienie z serii Laur Klienta/Laur Konsumenta przyznane marce Shell Helix. Oprócz konsumentów, klasę produktów z rodziny Shell Helix doceniają też eksperci branżowi. Olej silnikowy Shell Helix Ultra 0W został wyróżniony w prestiżowym plebiscycie Fleet Derby 2022.

 

[1] Termin „neutralny emisyjnie” oznacza, że koncern Shell zawarł transakcję, w ramach której określona ilość ekwiwalentu dwutlenku węgla (CO₂e), odpowiadająca ilości związanej z wydobyciem i transportem surowca, produkcją, dystrybucją, wykorzystaniem i zakończeniem cyklu życia oleju Shell Helix Ultra 0W nie została wyemitowana dzięki ochronie naturalnych ekosystemów lub została usunięta z atmosfery poprzez proces bazujący na naturze. CO2e (ekwiwalent CO2) odnosi się do CO2, CH4, N2O.
[2] Doskonała ochrona przed naprężeniami i zużyciem silnika w ekstremalnych temperaturach, w porównaniu ze specyfikacją API SP
[3] W oparciu o wyniki testów turbosprężarki w porównaniu z ACEA A3/B4 i specyfikacjami OEM
[4] W oparciu o wyniki zużycia paliwa ACEA M111 w porównaniu z olejem referencyjnym dla branży

 

Źródło: Shell

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).