Marelli wydłuża przerwę w produkcji w Europie | MOTOFAKTOR

Marelli wydłuża przerwę w produkcji w Europie

person Adrian Januszkiewicz 7/04/2020

W związku z wciąż trwającą epidemią koronawirusa, władze firmy Marelli zdecydowały się wydłużyć wstrzymanie produkcji w europejskich zakładach.

Od 23 marca w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa SARS-COV-2 zakłady Marelli wstrzymały produkcję. Teraz wiadomo, że ta przerwa potrwa przynajmniej do 13 kwietnia br. z kilkoma wyjątkami, gdzie prace będą kontynuowane na zmniejszoną skalę, zgodnie z potrzebami konkretnych klientów.

 

Spółka zapewnia, że jest w ciągłym kontakcie z pracownikami i klientami, dostosowując swoją działalność do wciąż zmieniających się warunków.

 

W Polsce firma Marelli posiada:

 

  • zakłady w Sosnowcu (produkcja systemów oświetleń, układy wydechowe) – MARELLI Sosnowiec Sp. z o.o.
  • zakład w Bielsku-Białej (zawieszenia) – MARELLI Bielsko Sp. z o.o.
  • biuro w Katowicach.

 

Polskie zakłady zatrudniają w sumie ponad 3 tys. osób.

 

Firma Marelli powstała w ubiegłym roku w wyniku wykupienia Magneti Marelli od FCA przez japoński CK Holdings.

 

Źródło: Marelli

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).