MANN+HUMMEL rozważa zamknięcie fabryki w Wolverhampton | MOTOFAKTOR

MANN+HUMMEL rozważa zamknięcie fabryki w Wolverhampton

person Adrian Januszkiewicz 25/11/2020

MANN+HUMMEL rozważa zamknięcie zakładu produkcyjnego w Wielkiej Brytanii.

Wraz z zamknięciem zakładu produkcyjnego w Wolverhampton, cała produkcja ma zostać przeniesiona w ramach europejskiej sieci MANN+HUMMEL.

 

Decyzja wpłynie na około 230 pracowników. Oczekuje się, że produkcja zostanie całkowicie zamknięta do końca 2022 r. MANN+HUMMEL pozostanie aktywna, oferując całą swoją ofertę biznesową i usługi w Wielkiej Brytanii.

W ciągu ostatnich miesięcy przedstawiono i oceniono kilka możliwości poprawy konkurencyjności zakładu. Niestety, doszliśmy do wniosku, że oszczędności lub inne środki nie były w stanie zrównoważyć dramatycznego spadku wielkości wolumenu. Wiemy, że decyzja o zamknięciu zakładu będzie więcej niż trudna dla naszych pracowników i jesteśmy zobowiązani do ścisłej współpracy z naszymi partnerami negocjacyjnymi. Marco Heck Senior Vice President Operations Europe Automotive Systems w MANN+HUMMEL

 

Decyzja o zamknięciu zakładu w Wolverhampton wynika z trudnego otoczenia rynkowego, malejącej wielkości produkcji, a cały przemysł motoryzacyjny przechodzi transformację strukturalną w całej Europie. Dlatego Grupa MANN+HUMMEL jeszcze bardziej skupi się na produktach filtrujących i zwiększy swoją działalność w dziale Life Sciences & Environment.

 

Firma ma zapewnić swoim klientom i dostawcom płynne przejście oraz stałą, wysoką jakość wszystkich produktów.

 

Źródło: MANN+HUMMEL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).