MANN+HUMMEL: przejęcie Tri-Dim Filter Corporation | MOTOFAKTOR

MANN+HUMMEL: przejęcie Tri-Dim Filter Corporation

person Adrian Januszkiewicz 26/07/2018

Grupa MANN+HUMMEL przejmuje amerykańskiego producenta filtrów Tri-Dim Filter Corporation.

Firma Tri-Dim z główną siedzibą w Louisa w stanie Wirginia w USA jest największym producentem filtrów  w Ameryce Północnej. Zatrudnia około 800 pracowników. Tri-Dim jest m.in. dostawcą filtrów powietrza, cieczy i gazów, a także materiałów stosowanych w systemach grzewczych, czy klimatyzacji.

Przejęcie Tri-Dim pokazuje zaangażowanie MANN+HUMMEL w rozwój segmentu Life Sciences & Environment naszej firmy, który specjalizuje się w inteligentnych filtrach powietrza i wody. Portfolio i doświadczenie Tri-Dim sprawiają, że firma jest dla nas idealnym partnerem w naszej dalszej strategii ekspansji w zakresie filtracji powietrza i wody. Håkan Ekberg wiceprezes działu LS&E Grupy MANN+HUMMEL

 

Przejęcie Tri-Dim zapewnia MANN+HUMMEL większy dostęp do rynku filtrów powietrza w USA i Kanadzie i zapewnia szerokie możliwości rozwoju.

 

Źródło: MANN+HUMMEL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).