MANN+HUMMEL przejął Tri-Dim Filter Corporation | MOTOFAKTOR

MANN+HUMMEL przejął Tri-Dim Filter Corporation

person Adrian Januszkiewicz 5/09/2018

Zakończył się proces przejęcia amerykańskiego Tri-Dim Filter Corporation przez MANN+HUMMEL.

Dzięki przejęciu firmy Tri-Dim Filter Corporation oferta MANN+HUMMEL zostanie poszerzona o innowacyjne rozwiązania poprawiających jakość powietrza. Tri-Dim specjalizuje się w filtracji powietrza dla przestrzeni komercyjnych i przemysłowych, w tym szpitali, szkół, fabryk samochodów i lakierni, czy centrów danych. Warunki transakcji nie zostały ujawnione.

MANN+HUMMEL angażuje się w rozwój branży filtracji powietrza i wody. Jesteśmy zadowoleni z dołączeniem zespołu Tri-Dim do naszej firmy. Połaczenie ugruntowanej pozycji Tri-Dim z globalnym zasięgiem i doświadczeniem MANN+HUMMEL z pewnością zaowocuje nowymi projektami.. Håkan Ekberg wiceprezes działu LS&E Grupy MANN+HUMMEL

 

Tri-Dim z główną siedzibą w Louisa w stanie Wirginia w USA zatrudnia ponad 800 pracowników. Przejęcie Tri-Dim rozszerza ofertę MANN+HUMMEL w USA i Kanadzie, zapewniając firmie nowe możliwości rozwoju. Grupa Tri-Dim będzie nadal działać w siedzibie głównej w Louisa w stanie Wirginia. Darren Hernandez, który pełnił funkcję dyrektora generalnego Tri-Dim, przejmie stanowisko Senior Executive Advisor. Mark King, wcześniej dyrektor operacyjny, obejmie funkcję prezesa. Transakcja, którą ogłoszono w lipcu 2018 r., uzyskała wszelkie niezbędne zgody prawne.

 

Źródło: MANN+HUMMEL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).