Likwidacja fabryki MANN+HUMMEL w Ludwigsburgu | MOTOFAKTOR

MANN+HUMMEL likwiduje fabrykę w Ludwigsburgu

person Joanna Piszcz 30/07/2020

Fabryka MANN+HUMMEL w Ludwigsburgu przestaje przyjmować zlecenia.

Grupa MANN + HUMMEL ogłosiła, że fabryka w Ludwigsburgu nie będzie już przyjmować nowych zleceń. Przyjęte zlecenia zostaną albo wycofane, albo przeniesione do innych zakładów.

 

Szczegółowy harmonogram zamknięcia zostanie uzgodniony we współpracy z klientami i przedstawicielami pracowników. Firma zapewnia, że będzie działać w ścisłej współpracy z partnerami, aby opracować i zaproponować pracownikom satysfakcjonujące rozwiązania. Obecnie w zakładzie w Ludwigsburgu pracuje około 400 osób.

To była najtrudniejsza decyzja - produkujemy w Ludwigsburgu od 1954 roku. Było to jednak konieczne, aby zapewnić firmie przyszłość. Oczywiście siedziba firmy wraz z centrum badawczo-rozwojowym pozostanie tutaj i będziemy nadal inwestować w centrum technologiczne. Thomas Fischer Przewodniczący Rady Nadzorczej

 

MANN + HUMMEL informuje, że stale weryfikuje zasadność istnienia swoich zakładów produkcyjnych, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów. W trakcie strategicznych dyskusji ustalono, że konkurencyjność zakładu produkcyjnego w Ludwigsburgu nie może zostać zachowana.

Jako firma międzynarodowa MANN + HUMMEL odpowiada nie tylko za lokalizację w Ludwigsburgu. Aby zachować konkurencyjność w perspektywie średnio- i długoterminowej oraz zabezpieczyć przyszłość firmy zatrudniającej 22 000 pracowników na całym świecie, musimy wprowadzić te zmiany. Hanno Höhn dyrektor ds. łańcucha dostaw i zatrudnienia w MANN + HUMMEL

 

W Ludwigsburgu produkowane są między innymi systemy filtrów paliwa, oleju i powietrza na oryginalne wyposażenie samochodów.

 

Źródło: MANN + HUMMEL 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).