MANN-FILTER FreciousPlus - kluczowy filtr na zimę | MOTOFAKTOR

MANN-FILTER FreciousPlus - kluczowy filtr na zimę

person Adrian Januszkiewicz 7/12/2020

MANN-FILTER przypomina, że wymiana filtra kabinowego w trakcie okresu międzyobsługowego jest ważna dla prawidłowego oczyszczania.

Po ciepłym i obfitującym w pyłki roślin sezonie nadszedł czas, aby zmienić filtr kabinowy. Często kierowcy samochodów nie myślą o nim, przygotowując swój pojazd do zimnej pory roku.

Wymiana filtra kabinowego przed zimną porą roku jest bardzo ważna, ponieważ zatrzymuje on szkodliwe cząstki i wirusy zawarte w powietrzu zasysanym z zewnątrz. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym musi być on w pełni wydajny, aby zapewnić widoczność i dobrą jakość powietrza w pojeździe. Ostatecznie przez filtr, układ klimatyzacji lub układ ogrzewania i dmuchawę do wnętrza pojazdu dostaje się kilkaset tysięcy litrów powietrza na godzinę. Poza wymianą opon i zakupem środka zapobiegającego zamarzaniu konieczna jest również wymiana filtra kabinowego. Jens Weine menedżer produktu w dziale filtrów kabinowych MANN-FILTER

 

Zwłaszcza podczas obecnej pandemii COVID-19 wzrasta znaczenie czystego powietrza w otoczeniu, ponieważ jest ono jedną z głównych dróg rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Filtr FreciousPlus marki MANN-FILTER

Filtr kabinowy FreciousPlus poprawia jakość powietrza dzięki różnorodnym warstwom: Oprócz dużych cząstek, takich jak pył i cząstki ze ścierania opon, zatrzymywane są również wirusy i szkodliwy dla zdrowia pył drobny. Absorbuje on prawie całkowicie nieprzyjemne zapachy i szkodliwe gazy, takie jak tlenki azotu i ozon, z przepływającego powietrza. Innowacyjna biofunkcjonalna powłoka specjalna działa zarówno antyalergicznie, jak i antymikrobiologicznie. Udowodniono, że ogranicza ona rozwój mikroorganizmów, takich jak pleśń lub bakterie na filtrze.

Szybka i prosta wymiana

MANN-FILTER dostarcza filtry FreciousPlus o standardowej jakości oryginalnego wyposażenia. Wyposażenie w filtr w przypadku wielu pojazdów nie sprawia żadnych problemów. Podczas wymiany filtra mechanik zastępuje po prostu dotychczasowy filtr kabinowy skuteczniejszym filtrem FreciousPlus.

 

Filtr kabinowy, w przeciwieństwie do np. noszenia maski ochronnej, nie jest zaliczany do środków ochrony osobistej. Zapewnia on czyste powietrze we wnętrzu pojazdu i dlatego można uważać go za dodatkowy środek ochronny. Aby filtr kabinowy mógł uzyskiwać pełną wydajność, należy wymieniać go w okresach przewidzianych przez producenta.

 

Informacje o filtrze FreciousPlus i jego funkcjach oraz filtrze kabinowym odpowiednim do określonego pojazdu, przeznaczone dla kierowców samochodów, znajdują się pod adresem www.frecious-plus.com.

 

Źródło: MANN-FILTER

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).