Mahle wdraża kompleksowe środki przeciw COVID-19 | MOTOFAKTOR

Mahle wdraża kompleksowe środki przeciw COVID-19

person Adrian Januszkiewicz 23/03/2020

Mahle przyjęło kompleksowy pakiet działań w odpowiedzi na ciągłe rozprzestrzenianie się nowego koronawirusa.

Od dziś wszystkie europejskie zakłady produkcyjne Mahle będą sukcesywnie zamykane w kontrolowany sposób najpóźniej do środy, 25 marca, a pośrednie funkcje administracyjne i rozwojowe zostaną ograniczone do kilku kluczowych funkcji podstawowych.

Stoimy w obliczu skrajnej sytuacji o nieprzewidzianej skali i nie jest całkowicie jasne, jak się to potoczy. Musimy dołożyć wszelkich starań, aby powstrzymać dalsze rozprzestrzenianie się koronawirusa, aby chronić naszych pracowników. Jednocześnie reagujemy na załamujący się rynek, a w szczególności na przestoje produkcyjne producentów OEM w Europie. dr Jörg Stratmann dyrektor generalny i prezes zarządu Mahle

 

Środki te mają wpłynąć na około 70 lokalizacji w całej Europie. Mahle ma zdecydować, które podejście zastosować w każdym przypadku, np. ubiegać się o pracę krótkotrwałą, w porozumieniu z przedstawicielami pracowników. To, podobnie jak inne środki wewnętrzne, mają obowiązywać do odwołania, w zależności od ogólnej sytuacji. Wyłączone z tych środków są centra dystrybucji na rynku wtórnym w celu zabezpieczenia dostaw części zamiennych do warsztatów.

 

Źródło: Mahle

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).