Mahle reaguje na koronawirusa | MOTOFAKTOR

Mahle reaguje na koronawirusa

person Adrian Januszkiewicz 18/03/2020

Firma Mahle na bieżąco dostosowuje swój system pracy do otrzymywanych zaleceń w dobie pandemii koronawirusa.

Firma Mahle w oficjalnym komunikacie informuje, że na bieżąco powiadamia swoich pracowników na całym świecie o zasadach postępowania i środkach bezpieczeństwa od początku rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jej obecne przepisy oparte są na zaleceniach Instytutu Roberta Kocha.

 

Na przykład w Mahle obowiązuje obecnie ogólny zakaz podróży, który wymaga szczególnego zatwierdzenia pilnych wyjątków. Generalnie firma zachęca swoich pracowników do pracy z domu, o ile to możliwe. Spotkania odbywają się przede wszystkim bez potrzeby fizycznej obecności; w przypadku spotkań wymagających obecności fizycznej obowiązują jasno określone zasady, których należy przestrzegać.

 

Ponadto, każdy pracownik, który był w którymkolwiek z regionów oficjalnie oznaczonych jako obszary ryzyka, musi zawsze czekać 14 dni przed powrotem do pracy w swoim oddziale Mahle.

 

Źródło: Mahle

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).