Mahle i Triumph wyprodukują maski ochronne | MOTOFAKTOR

Mahle i Triumph wyprodukują maski ochronne

person Adrian Januszkiewicz 27/03/2020

Mahle i producent odzieżowy Triumph Holding AG łączą siły, aby wyprodukować maski ochronne w walce z pandemią koronawirusa.

Mahle do produkcji masek ze swojej strony zapewnia filtr, który ma ocenę FFP3 i absorbuje wirusy. Z kolei Triumph zajmuje się ich wyrabianiem. Maski, które mogą być również stosowane w sektorze medycznym, zostaną dostarczone władzom.

W Mahle badamy obecnie wszelkie dostępne nam środki, aby pomóc w tej sytuacji awaryjnej - dzięki naszemu know-how technicznemu, laboratoriom testowym, czystym pomieszczeniom, a także naszym zakładom produkcyjnym. W bardzo krótkim czasie, wspólnie z Triumph, sprawdziliśmy wykonalność produkcji masek na twarz, wyprodukowaliśmy prototypy oraz skonfigurowaliśmy łańcuch dostaw i proces produkcji. Świadczy to o wyjątkowym zaangażowaniu wszystkich osób, którym chciałbym serdecznie podziękować. dr Jörg Stratmann prezes zarządu i dyrektor generalny Mahle

 

Jednocześnie Mahle bada również możliwość dodatkowej produkcji formowanych na gorąco masek we własnym zakresie, a także wykorzystuje drukarki 3D do produkcji komponentów do masek na twarz oraz innego sprzętu medycznego.

 

Źródło: Mahle

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).