Mahle Aftermarket gotowe do wprowadzenia produktów termicznych | MOTOFAKTOR

Mahle Aftermarket gotowe do wprowadzenia produktów termicznych

person Adrian Januszkiewicz 20/12/2019

Po przejęciu całości udziałów w Behr Hella Service przez Mahle Aftermarket, wszystkie dotychczasowe działania BHS zostaną przeniesione do Mahle.

Nowe centrum logistyczne we Wrocławiu przeznaczone dla produktów do zarządzania ciepłem w samochodach osobowych, pojazdach ciężarowych, rolniczych i maszynach budowlanych, jest obecnie zapełniane. Ma ono umożliwić Mahle zapewnienie wysokiego poziomu dostępności, a także krótkich czasów dostawy i elastyczne reagowanie na rosnące wolumeny. Centra logistyczne Mahle Aftermarket w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Turcji, Rosji, Brazylii, USA i Chinach są również wyposażone i gotowe na zamówienia.

 

Dzięki rozszerzonemu portfolio zarządzania ciepłem Mahle zajmuje szerszą pozycję, szczególnie w odniesieniu do coraz ważniejszego rynku e-mobilności. Zarządzanie ciepłem jest w końcu głównym warunkiem niezawodnego działania pojazdów napędzanych elektrycznie.

Informacje zwrotne od naszych klientów dotyczące kampanii wprowadzającej na rynek były bardzo pozytywne. Warsztaty są świadome wyzwań, jakie stoją przed transformacją mobilności i różnorodności nowych technologii, i liczą na nas. Będziemy ich wspierać, zapewniając szybkie i niezawodne rozwiązania diagnostyczne i serwisowe, informacje i oczywiście części zamienne. Olaf Henning wiceprezes i dyrektor generalny Mahle Aftermarket

 

Aby pomóc warsztatom w zakresie nowych produktów do zarządzania ciepłem, Mahle Aftermarket oferuje również specjalne szkolenia i udostępnia informacje dotyczące naprawy i konserwacji (RMI) na temat narzędzi diagnostycznych i sprzętu serwisowego.

 

Źródło: Mahle

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).