Magneti Marelli ma więcej referencji filtrów | MOTOFAKTOR

Magneti Marelli ma więcej referencji filtrów

person Redakcja 31/03/2023

Firma Magneti Marelli wprowadziła łącznie 300 nowych referencji filtrów paliwa, oleju, powietrza, kabinowe.

 

Względem swoich najnowszych filtrów Magneti Marelli zapewnia:

 

  • 100% europejskie pochodzenie
  • wyprodukowanie w fabrykach części oryginalnych oraz zamienników o jakości oryginałów
  • opracowanie zgodnie z surowymi normami jakościowymi, gwarantującymi doskonałe osiągi silnika w każdych warunkach
  • przystosowanie do pracy w szerokim zakresie temperatur

 

Filtry paliwa (88% pokrycie parku samochodów osobowych i dostawczych poruszających się po europejskich drogach) wykorzystują najnowocześniejsze wkłady filtracyjne, które spełniają wymagania producentów samochodów. Zapewniać mają skuteczną separację osadów z wody (95% i więcej), co jest gwarancją doskonałej ochrony.

 

W przypadku filtrów oleju (86% pokrycie parku samochodów osobowych i dostawczych poruszających się po europejskich drogach) Magneti Marelli oferuje dwa typy: filtry puszkowe „spin-on” oraz filtry „eco”. Filtry typu „spin-on” dostępne są zarówno z zaworami przeciwzwrotnymi, jak i z zaworami obejściowymi (by-pass). Dzięki wysokowydajnym wkładom filtracyjnym, absorbującym i zatrzymującym zanieczyszczenia i cząstki stałe filtry Magneti Marelli gwarantować mają doskonałą ochronę silnika.

 

Filtry powietrza (80% pokrycie parku samochodów osobowych i dostawczych poruszających się po europejskich drogach) charakteryzują się niskimi oporami przepływu oraz wysoką skutecznością oddzielania zanieczyszczeń. Filtry powietrza z tłoczonymi plisami sprzyjać mają maksymalnemu przepływowi powietrza przy jednoczesnym wychwytywaniu zanieczyszczeń. Specjalne uszczelki poliuretanowe zapewniać mają szczelność, dzięki czemu do silnika dostaje się tylko czyste powietrze.

 

Dostępne w wersji standardowej, jak również z węglem aktywnym, filtry kabinowe (92% pokrycie parku samochodów osobowych i dostawczych poruszających się po europejskich drogach) zostały zaprojektowane z zachowaniem jakości oryginału. Dzięki precyzyjnemu spasowaniu i wysokiej szczelności zapewniać mają wysoką skuteczność filtrowania. Gwarantować mają świeże i czyste powietrze, wolne od kurzu, sadzy, uczulających pyłków oraz gazów, takich jak ozon, dwutlenek siarki, tlenki azotu czy węglowodory.

 

Więcej na temat gamy filtrów oferowanych przez Magneti Marelli Aftermarket można dowiedzieć się TUTAJ.

 

Źródło: Magneti Marelli

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).