MA Professional DezoFast w ofercie Amtry | MOTOFAKTOR

MA Professional DezoFast w ofercie Amtry

person Adrian Januszkiewicz 24/04/2020

Marka MA Professional wprowadziła środek do dezynfekcji DezoFast - Dezynfekcja powierzchni, dostępny w opakowaniach 1 i 5 L.

Nowy produkt MA Professional cechuje się silnymi właściwościami bakteriobójczymi. Podobnie skutecznie ma zwalczać koronawirusy, bakterie, spory, grzyby i drożdżaki. Produkt posiada Stałe Pozwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr 8010/20.

 

Dedykowany jest głównie branży motoryzacyjnej, warsztatom samochodowym, mechanikom i pasjonatom motoryzacji. Można go też stosować w środkach komunikacji miejskiej, biurach, salach konferencyjnych i toaletach.

 

Produkt jest prosty i szybki w użyciu, wystarczy oczyścić powierzchnię, którą chcemy zdezynfekować, a następnie rozprowadzić na niej produkt przy pomocy triggera, mopa lub ściereczki. W przypadku powierzchni, które mają kontakt z żywnością, po upływie wymaganego czasu dezynfekcji zaleca się ją spłukać wodą o jakości wody pitnej.

 

Nie trzeba wentylować pomieszczenia. Zaleca się stosować produkt w temperaturze około 20 st. C. Przed jego zastosowaniem należy dokładnie zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na etykiecie.

 

Więcej informacji o produkcie można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Grupa Amtra

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).