M-TECH ma nową lampę warsztatową serii ECONO | MOTOFAKTOR

M-TECH ma nową lampę warsztatową serii ECONO

person Redakcja 31/03/2023

Do oferty lamp inspekcyjnych serii ECONO firmy M-TECH trafia zupełnie nowy model lampy czołowej - IL11.

 

IL11 to propozycja, która przedstawia najnowsze trendy i rozwiązania w podejściu producentów do oświetlenia warsztatowego.

Budowa

Model IL11 to zupełnie nowe podejście do tematu lamp inspekcyjnych potocznie zwanych czołówkami. Najważniejszą różnicą, a zarazem zaletą jest jej innowacyjny wygląd. Lampa została zaprojektowana w formie opaski zakładanej na głowę, w którą został wbudowany element świecący w postaci paska LED COB. Dodatkowo IL11 posiada drugie źródło światła będące jej integralną częścią. Elastyczna latarka czołowa została wyposażona w miękkie podkładki wewnątrz, dzięki czemu nie ześlizguje się ona z głowy w czasie gwałtownych ruchów oraz posiada regulowany pasek dla wygody.

Źródło światła

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jakie zostało użyte w tym modelu to wbudowane dwa źródła światła. Pierwsze w postaci wbudowanego paska COB pozwala na uzyskanie strumienia świetlnego do 350 lm i oświetlenie obszaru o szerokości 230°. Drugie źródło światła to dioda typu XPE LED generująca wiązkę do 150lm, której głównym zastosowaniem jest punktowe oświetlenie miejsca pracy. Każde z dwóch źródeł światła posiada dwa tryby świecenia 100% i 40%, dzięki czemu możemy bez problemu dopasować ilość światła do aktualnych potrzeb, co bezpośrednio wpływa na żywotność samej latarki.

Dodatkowe zalety

Nowy model segmentu ECONO IL11 został wyposażony we wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh, co pozwala na ciągłą pracę nawet do 8h. dzięki zastosowaniu uniwersalnego gniazda ładowania typu C (kabel USB-C jest w zestawie) sam proces nie sprawia większych problemów. Najciekawszym rozwiązaniem jakie zostało zastosowane w modelu IL11 jest czujnik ruchu, który pozwala on na włączanie i wyłączanie lampy za pomocą ruchu dłoni przed czołem latarki. Jest to niezwykle ważne przede wszystkim dla użytkowników, którzy na co dzień mają do czynienia z różnego rodzaju substancjami brudzącymi, takimi jak oleje czy smary. Model posiada klasę wodoodporności IPX4, która pozwala na ochronę przed cząsteczkami kurzu i bryzgającą wodą, dzięki czemu praca przy lekko padającym deszczu nie stanowi dla IL11 żadnego problemu.

Podsumowując

Nowo wprowadzony do oferty firmy M-TECH model IL11 będący uzupełnieniem serii ECONO w segmencie lamp inspekcyjnych wyznacza zupełnie nowe podejście do tematu czołówek. Dzięki wbudowaniu głównego elementu świecącego (pasek COB) bezpośrednio w konstrukcję lampy sprawia, że jest ona wyjątkowo wygodna i przyjazna dla każdego użytkownika. Dodatkowymi atutami są drugie źródło światła, wbudowany akumulator 1200 mAh, gniazdo ładowania typu C czy czujnik ruchu, co sprawia że otrzymujemy produkt kompletny spełniający wszystkie kryteria przewidziane dla lamp czołowych.

 

Źródło: M-TECH

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).