Logo Standox na wirtualnych trasach rajdowych DIRT 5 | MOTOFAKTOR

Logo Standox na wirtualnych trasach rajdowych DIRT 5

person Adrian Januszkiewicz 4/03/2021

W edytorze graficznym karoserii gry DIRT 5, wydawanej przez Codemasters, dostępne jest logo Standox.

Dżungle, starożytne ruiny, Rio de Janeiro – DIRT 5 pozwala graczom pokonywać emocjonujące trasy rajdowe z całego świata. A temu wszystkiemu towarzyszy Standox, globalna marka renowacyjna firmy Axalta. Charakterystyczne logo marki Standox jest dostępne dla graczy w edytorze graficznym karoserii. Gracz może je umieścić na nadwoziu podczas tworzenia własnego samochodu. Pojazdy są podzielone na 13 klas obejmujących łącznie 70 lat historii motoryzacji.

Axalta od wielu lat angażuje się w sporty motorowe – od NASCAR po F1. Jesteśmy z tego dumni. Dzięki Standox trafiliśmy teraz do świata gier. Specjalizujemy się w pięknych kolorach, specjalnych wykończeniach i profesjonalnych naprawach lakierniczych. Nasze produkty i rozwiązania sprawdzają się zarówno w przypadku drobnych szkód parkingowych, jak i uszkodzeń spowodowanych skałami uderzającymi w nadwozie podczas rajdu po dżungli. Olaf Adamek Axalta Refinish Brand Manager na Europę, Bliski Wschód i Afrykę

 

Gra DIRT 5 jest dostępna na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X i komputery PC (Steam).

 

Źródło: Axalta

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).