LKQ Europe z najwyższą marżą EBITDA od ponad 9 lat | MOTOFAKTOR

LKQ Europe z najwyższą marżą EBITDA od ponad 9 lat

person Redakcja 12/11/2021

LKQ Corporation udostępnił wyniki za trzeci kwartał 2021 roku, które odzwierciedlają kondycję firmy w szeregu kluczowych wskaźników.

Nasze inicjatywy w zakresie doskonałości operacyjnej nadal przynoszą rekordowe wyniki dla LKQ. W tym kwartale odnotowaliśmy najwyższy w historii spółki wskaźnik zysku na akcję (EPS) i marżę EBITDA segmentu za trzeci kwartał. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z wyników naszego segmentu europejskiego, ponieważ jego marża w trzecim kwartale wynosząca 11,5% jest najwyższa od ponad dziewięciu lat. Wyniki te potwierdzają nasze zaufanie do programu 1 LKQ Europe, strategicznych inicjatyw, które go wspierają, oraz możliwości zespołu odpowiedzialnego za jego wdrażaniemówi Dominick Zarcone, prezes i dyrektor generalny LKQ Corporation.

 

Duże znaczenie w sukcesie na europejskim rynku ma również szereg zaplanowanych działań ELIT Polska.

 

Globalne przychody za trzeci kwartał 2021 r. wyniosły 3,3 mld USD, co stanowi wzrost o 8,2% w porównaniu z 3 mld USD w trzecim kwartale 2020 r., odzwierciedlając roczny wpływ pandemii w trzecim kwartale 2020 r. Segment europejski LKQ odnotował wzrost przychodów o 2,7% do 1,53 mld USD w trzecim kwartale 2021 r. w porównaniu do 1,48 mld USD w trzecim kwartale 2020 r.

 

Zespół LKQ Europe nadal osiągał pozytywne wyniki mimo wymagającego środowiska, rosnących kosztów łańcucha dostaw i ograniczeń związanych z COVID-19. Cieszy mnie stałe koncentrowanie się pracowników na naszych klientach, co napędza wydajność, a w konsekwencji zwiększa nasze marże operacyjne. Realizacja programu 1 LKQ Europe nadal przynosi zamierzone efektymówi Arnd Franz, dyrektor generalny LKQ Europe.

 

Źródło: ELIT Polska

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).