LKQ Corporation: rekordowe przychody po Q2 2018 | MOTOFAKTOR

LKQ Corporation: rekordowe przychody po Q2 2018

person Adrian Januszkiewicz 27/07/2018

Firma LKQ Corporation odnotowała rekordowy przychód za II kwartał 2018 r. w wysokości 3,03 mld USD, co stanowi wzrost o 23,3% z II kwartałem 2017 r.

Całkowity przychód za części i usługi wyniósł 22,8%.  W całym I półroczu 2018 LKQ Corporation odnotowała wzrost przychodów o 19,8% z 4,8 mld dolarów do 5,75 mld dolarów.

 

Duży wpływ na pozytywne wyniki finansowe LKQ miały przede wszystkim przejęcia na rynku europejskim w minionym półroczu. Chodzi tu m.in. o przejęcie niemieckiego Stahlgruber GmbH, a także wykupienie części Nordic Forum od Helli przez Mekonomen, w skład której wchodzą duński FTZ i polski Inter-Team, gdzie Mekonomen przynależy do LKQ. Szerzej o obu przejęciach pisaliśmy już na łamach naszego portalu.

 

Więcej informacji o wynikach finansowych LKQ Corporation można znaleźć na stronie Grupy.

 

Źródło: LKQ Corporation

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).