LKQ Corporation przejmuje Green Bean Battery | MOTOFAKTOR

LKQ Corporation przejmuje Green Bean Battery

person Joanna Piszcz 25/05/2021

Spółka LKQ Corporation poinformowała o przejęciu firmy Green Bean Battery.

Założona w 2016 roku Green Bean Battery to firma zajmująca się regeneracją akumulatorów hybrydowych. Firma opracowała opatentowaną  technologię regeneracji akumulatorów hybrydowych, która wydłuża ich żywotność. Green Bean kupuje hybrydowe rdzenie baterii z wielu źródeł, w tym LKQ, i regeneruje je w swoich zakładach zlokalizowanych na terenie Stanów Zjednoczonych.

 

Jako dostawca kompleksowych usług, Green Bean instaluje regenerowane akumulatory w preferowanych przez klientów lokalizacjach, w których działa LKQ. Green Bean obecnie regeneruje akumulatory do pojazdów hybrydowych takich marek i koncernów jak Toyota, Honda General Motors, Lexus i Nissan.

To przejęcie wzmacnia nasze zaangażowanie w poszerzanie oferty części i usług, aby sprostać wymaganiom i wynikającym ze zmian technologicznych w przemyśle samochodowym. Regeneracja akumulatorów stanowi naturalne przedłużenie naszych obecnych usług regeneracji zespołów napędowych. Ponadto historia przedsiębiorczości Green Bean, zastrzeżona technologia i produkty zorientowane na zrównoważony rozwój dobrze wpisują się w misję i kulturę LKQ. Jesteśmy dumni, że dołączyli do naszego zespołu w Ameryce Północnej. Justin Jude prezes LKQ w USA

 

Warunki transakcji nie zostały ujawnione.

 

Źródło: LKQ Corporation

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).