Liqui Moly zostało oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w piłce ręcznej | MOTOFAKTOR

Liqui Moly zostało oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w piłce ręcznej

person Joanna Piszcz 22/08/2018

To kolejna już sportowa aktywność sponsorska Liqui Moly

Logo Liqui Moly będzie wyświetlane na telebimach podczas wszystkich 96 meczy Mistrzostw Świata w piłce ręcznej. Firma jest sponsorem Mistrzostw Świata Moto GP i Mistrzostw Samochodów Turystycznych TCR. Zaangażowanie w piłkę ręczną jest przemyślaną strategią.

Chcemy zwiększać świadomość marki wśród osób niezwiązanych ze sportami motorowymi a Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej to świetna okazja, aby to osiągnąć. Wybór tej dyscypliny również nie jest przypadkowy. To co dzieje się na boisku, bardzo dobrze opisuje, jak funkcjonujemy jako firma: gra zespołowa, szybkie myślenie i bezwzględna wola bycia wśród najlepszych. Peter Bauman szef marketingu Liqui Moly GmbH

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).