Liqui Moly zamierza się rozwijać na wyspecjalizowanych rynkach | MOTOFAKTOR

Liqui Moly zamierza się rozwijać na wyspecjalizowanych rynkach

person Adrian Januszkiewicz 27/02/2019

Carlos Travé przejmuje odpowiedzialność za eksport produktów Liqui Moly w obszarach morskim, rolniczym, pojazdów użytkowych i sprzętu budowlanego.

Carlos Travé dołączył do Liqui Moly w 2014 roku i zreorganizował asortyment i sprzedaż produktów motocyklowych. Od tego czasu niemiecka marka stała się uznawana również w dziedzinie motocykli. Sprzedaż tych produktów wzrosła ponad trzykrotnie pod wodzą Carlosa Travé.

 

Będzie mógł skorzystać z tego doświadczenia i zastosować go do produktów z branży morskiej, rolniczej, pojazdów użytkowych i maszyn budowlanych. Carlos Travé był związany z silnikami okrętowymi na poprzednich stanowiskach, a także ma doświadczenie w branży wydobywczej i budowlanej.

Stwierdziliśmy, że bardziej sensowne jest, aby specjaliście powierzyć rozwój tych specyficznych obszarów biznesowych. Ernst Prost CEO Liqui Moly

 

Carlos Travé bierze na siebie te cztery nowe obszary oprócz swojej odpowiedzialności za segment motocykli.

Nasze działania w zakresie sprzedaży i rozwoju personelu osiągnęły teraz wysoki poziom w obszarze motocykli. Zatem celem jest podniesienie innych obszarów do następnego poziomu. Carlos Travé

 

Podobnie jak w segmencie motocykli, chodzi o to, aby wykorzystać ponad 60 lat doświadczeń Liqui Moly z samochodami i przenieść je na inne obszary.

W Marine jesteśmy dość dobrze przygotowani pod względem produktów, więc naszym głównym celem jest rozwój sprzedaży na arenie międzynarodowej. Jeśli chodzi o sprzęt budowlany, pojazdy użytkowe i rolnictwo, naszym celem jest przede wszystkim zaprezentowanie naszych dodatków jako przydatnych narzędzi chemicznych i rozwiązujących problemy profesjonalistów. Carlos Travé

 

Źródło: Liqui Moly

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).