Liqui Moly: specjalna oferta dla warsztatów na targach we Frankfurcie | MOTOFAKTOR

Liqui Moly: specjalna oferta dla warsztatów na targach we Frankfurcie

person Adrian Januszkiewicz 20/07/2018

Podczas zbliżających się targów Automechanika Frankfurt Liqui Moly zaprezentuje dwa nowe urządzenia dedykowane warsztatom.

Pierwszym urządzeniem jest JetClean Tronic II. Dzięki niemu warsztaty będą mogły wykonać dokładne czyszczenie silnika i układu paliwowego. Jak zapewnia producent, urządzenie usuwa osady szczególnie szybko i dokładnie. Po podłączeniu do układu wtrysku lub układu dolotowego urządzenie wpompowuje opracowany przez markę dodatek czyszczący. Sam proces czyszczenia jest monitorowany przez urządzenie. W tym czasie mechanik będzie mógł zająć się innymi zadaniami.

Drugim urządzeniem jest GearTronic II do trudnej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Delikatne równoczesne opróżnianie i napełnianie przekładni odbywa się w pełni automatycznie i nie musi być nadzorowane. Nawigacja menu za pomocą klawiatury, w tym ekranu LCD, odbywa się za pomocą komputera i jest, według zapewnień producenta, wyjątkowo intuicyjna. Aby odciążyć mechanika, Gear Tronic II posiada bazę danych i pokazuje, jakiego oleju przekładniowego potrzebuje dany pojazd i jaka jest wymagana wielkość napełnienia. Upraszcza to pracę i chroni przed usterkami i kosztownymi roszczeniami.

 

Oprócz tych dwóch urządzeń Liqui Moly zaprezentuje również inne nowości.

 

Automechanika odbędzie się w dniach 11-15 września 2018 we Frankfurcie w Niemczech. Liqui Moly będzie można znaleźć w hali 9.1 na stanowisku C06.

 

Źródło: Liqui Moly

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).