Liqui Moly i Betamotor rozszerzają współpracę | MOTOFAKTOR

Liqui Moly i Betamotor rozszerzają współpracę

person Adrian Januszkiewicz 27/03/2019

Liqui Moly kontynuuje współpracę z włoskim producentem motocykli Betamotor.

Od 2014 r. wszystkie motocykle schodzące z linii produkcyjnej w zakładzie Beta mają olej Liqui Moly w swoim silniku. Obie firmy zdecydowały się teraz rozszerzyć współpracę do co najmniej 2021 roku.

W ten sposób zamierzamy kontynuować naszą historię sukcesu w segmencie motocykli. Carlos Travé odpowiedzialny w Liqui Moly za rynek motocyklowy

 

Wśród najstarszych producentów motocykli, którzy nadal produkują, Betamotor to uznana nazwa w trialu i enduro. Na przykład w Grand Prix Enduro Steve Holcombe jeździł na Becie, aby zdobyć tytuł mistrza świata w ostatnich dwóch latach. Oprócz początkowego wypełniania motocykli Beta w produkcji, Liqui Moly wspiera również zespół fabryczny Beta.

 

Firma oferuje całą serię olejów zaprojektowanych specjalnie do motocykli: do silników dwusuwowych i czterosuwowych, do skuterów i motocykli wyścigowych, do rowerów ulicznych i do motocykli terenowych. Można skorzystać z bezpłatnego przewodnika po olejach na stronie marki, aby dowiedzieć się za pomocą kilku kliknięć, który olej jest odpowiedni dla danego motocykla. Ale Liqui Moly nie tylko oferuje oleje: jego program obejmuje również dodatki, produkty do pielęgnacji, produkty serwisowe i wiele innych, które są specjalnie dostosowane do motocykli.

Nasza szeroka gama produktów z prawie setką produktów chemicznych do motocykli wyróżnia nas. Wszystkie nasze oleje produkowane w Niemczech. Ta jakość to coś, na czym opiera się nie tylko Betamotor, ale także zawodnicy na międzynarodowych mistrzostwach motocykli Moto2 i Moto3. Wszyscy jeżdżą na Liqui Moly. Carlos Travé

 

Źródło: Liqui Moly

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).