Liqui Moly docenione przez niemieckich kierowców | MOTOFAKTOR

Liqui Moly docenione przez niemieckich kierowców

person Adrian Januszkiewicz 29/03/2019

Czytelnicy najważniejszych niemieckich magazynów motoryzacyjnych wybrali Liqui Moly najlepszą marką olejową.

Tak jak politycy z niecierpliwością oczekują wyniku liczenia urn wyborczych, tak przemysł samochodowy zawsze co roku znajduje się w centrum uwagi, aby dowiedzieć się o wynikach sondaży czytelników w najważniejszych magazynów motoryzacyjnych. Ponad sześć milionów czytelników poproszono o głosowanie na najlepszą markę oleju i ze zdecydowaną przewagą nad konkurentami wygrała marka Liqui Moly.

Chcielibyśmy podziękować kierowcom samochodów za zaufanie, jakim obdarzyli nasze produkty. Ernst Prost CEO Liqui Moly

 

Czytelnicy niemieckich magazynów, „Auto Motor und Sport”, „Auto Bild”, „Auto Zeitung” i „Motorsport” byli zgodni, że nie ma lepszych olejów od tych oferowanych przez Liqui Moly.

Produkcja wysokiej jakości produktów to jedno. Ale osiągnięciem jest również to, że ten wysoki poziom jakości jest uznawany przez kierowców samochodów. Ernst Prost

 

Wyniki sondaży magazynów odzwierciedlają nie tylko jakość produktu, ale także wszechstronność usług Liqui Moly: internetowy przewodnik olejowy pomaga użytkownikom znaleźć drogę przez dżunglę różnych specyfikacji oleju, aby wybrać odpowiedni olej do swojego samochodu. Odpowiedzi na pytania techniczne są również udzielane szybko przez infolinię, e-mail i forum. Strategia marketingowa firmy, która jest imponująca dla małych i średnich przedsiębiorstw, pomogła również w zdobyciu nagrody. W ciągu ostatnich kilku tygodni Liqui Moly było reklamowane jako sponsor podczas Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej współorganizowanych przez Niemcy i Danię, Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym oraz Mistrzostw Świata w Biathlonie i wkrótce będzie można zobaczyć markę w Formule 1, MotoGP i na Mistrzostwach Świata w hokeju na lodzie.

 

W “Auto Bild” Liqui Moly zostało wybrane najlepszą marką olejową ósmy rok z rzędu, z kolei w „Auto Motor und Sport” i „Auto Zeitung” dziewiąty rok z rzędu.

Nie przyjmujemy tych nagród za pewnik; dzień po dniu ciężko pracujemy, aby osiągnąć ten sukces. Dlatego nie zobaczysz nas spoczywających na laurach. Cel jest jasny: Chcemy zostać wybrani jako najlepsza marka olejowa w 2020 r., co uczyni to dziesiątym rokiem z rzędu. Ernst Prost

 

Liqui Moly odnotowuje również sukces poza podstawową linią biznesową. W kategorii produktów do pielęgnacji samochodów marka zajęła drugie miejsce w „Auto Zeitung”, a także w magazynach „Auto Motor und Sport”. Po raz pierwszy Liqui Moly wygrał też nagrodę czytelników w tym roku w „Motorrad”, najpopularniejszym w Europie magazynie motocyklowym.

Oznacza to, że motocykliści również oceniają nasz olej jako najlepszy dostępny. Ernst Prost

 

Źródło: Liqui Moly

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).