Limitowana edycja kalendarza Autos | MOTOFAKTOR

Limitowana edycja kalendarza Autos

person Adrian Januszkiewicz 3/12/2018

Pojawił się już nowy limitowany kalendarz Autos na rok 2019.

W swoim najnowszym kalendarzu Autos zaprasza w podróż po różnych zakątkach ziemi. Każda karta to inne miasto, inny kraj, a nawet inny kontynent. Każdy miesiąc to również inna modelka. Inspiracją była podróż z punktu widzenia kierowcy, wrażliwego na kobiece piękno i otaczający go świat.

 

Głównym narratorem jest autor zdjęć do kalendarza, którym nieprzerwanie od kilku lat jest poznański fotograf Tomasz Tomkowiak. Tegoroczny laureat nagrody Viva! Photo Awards 2018 w kategorii reportaż, laureat międzynarodowych konkursów PX3 Prix de la Photographie Paris i International Photo Awards. Zdobywca pierwszego miejsca w konkursie Photo Erotica organizowanego przez polską edycję Playboya. Publikuje m.​in. w: Viva, Cosmopolitan, Elle, Harper`s Bazaar, Podróże, Poznaj Świat, Traveler, National Geographic.

 

W nowym kalendarzu zdjęcia są utrzymane w czarno-białej konwencji, ale po raz pierwszy zostały okraszone grafikami w kolorze. Kolorystykę na danej karcie determinuje głównie patronujący jej dostawca. W tym roku wśród nich pojawili się ATP, Black Iron, Bosch, Bremann, DT, Exide, febi, Frimatec, Monroe Magnum, Total oraz ZF. Autorem grafik jest Tomasz Bartz artysta-grafik, na co dzień muzyk zespołu Dubska, który swoje muzyczne upodobania przelał na karty kalendarza Autos.

 

Źródło: Autos

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).