Lidl będzie oferował chińskie auta elektryczne | MOTOFAKTOR

Lidl będzie oferował chińskie auta elektryczne

person Adrian Januszkiewicz 13/07/2022

Sieć handlowa Lidl ogłosiła, że niedługo w jej ofercie pojawi się produkowane w Chinach auto elektryczne Elaris Finn, które będzie można nabyć na własność lub wypożyczyć.

 

Lidl postanowił rozszerzyć swoją ofertę o kolejny, dość nietypowy produkt – samochód elektryczny o nazwie Elaris Finn. To niewielkie, dwuosobowe miejskie auto będzie wyposażone w silnik elektryczny o mocy 47,6 KM, a maksymalna prędkość, jaką osiągnie, to 115 km/h. Autko będzie zasilane baterią o pojemności 32 kWh. Testy pokazały, że samochód będzie w stanie przejechać do 200 km na jednym ładowaniu.

 

W jego podstawowym wyposażeniu znajdzie się m.in. bagażnik o pojemności 229 litrów, oświetlenie LED, 14-calowe felgi aluminiowe, tempomat, klimatyzacja, 12,3-calowy dotykowy ekran, a także łączność Bluetooth.

 

Będzie można je wynająć na okres 12 miesięcy w cenie 222 euro miesięcznie, czyli około 1070 zł. W tym wypadku kierowca musi jednak liczyć się z limitem 10 tys. km – każdy kolejny kilometr to dodatkowa opłata. Samochód trafi również do sprzedaży, a jego cena ma wynosić 23 900 euro, czyli około 116 tys. zł.

 

Produkcja auta ma ruszyć jesienią br.

 

Źródło: Nowy Marketing

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).