Lewy przedni reflektor DT Spare Parts do pojazdów MAN | MOTOFAKTOR

Lewy przedni reflektor DT Spare Parts do pojazdów MAN

person Adrian Januszkiewicz 5/09/2018

W ofercie DT Spare Parts dla pojazdów użytkowych pojawił się reflektor przedni lewy o numerze 3.31016 do pojazdów marki MAN.

W głównych reflektorach 3.31016 i 3.31017, wymagany wzór oświetlenia dla światła drogowego i światła mijania jest generowany przez łączenie wiązek światła.

 

W celu bezpiecznej jazdy, szczególnie w ciemności, konieczne jest stosowanie głównych reflektorów o wysokiej wydajności. Główne reflektory 3.31016 i 3.31017 są certyfikowane zgodnie z normą ECE 112 i generują wysokiej jakości oświetlenie. Oprócz świateł drogowych i mijania te reflektory pełnią również funkcję świateł awaryjnych, świateł do jazdy dziennej i świateł postojowych. Uszczelnienia między obudową i szkłem reflektora, a także na połączeniach zapobiegają przedostawaniu się wilgoci.

Porady i triki

Przy wymianie głównego reflektora zaleca się wyposażenie nowego w nowe, wysokiej jakości lampy, aby uzyskać maksymalną moc światła. Przed montażem należy sprawdzić wzrokowo złącze i kabel pojazdu pod kątem uszkodzeń i korozji. Podczas instalacji nowego reflektora należy zwrócić uwagę, że nie jest on instalowany z naprężeniem i że jest dopasowany do ramy reflektora.

 

Po sprawdzeniu wszystkich funkcji reflektora światło musi być ustawione za pomocą specjalnego urządzenia, zgodnie ze specyfikacją producenta. Jest to konieczne, aby idealnie oświetlić drogę w ciemności, nie oślepiając innych użytkowników drogi.

Budowa głównego reflektora

  1. Szkło reflektora, lewe 3.31027
  2. Uszczelka
  3. Przewód świetlny do oświetlenia parkingowego LED
  4. Reflektor
  5. Obudowa
  6. Pokrywa
  7. Moduł LED 3.32075

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).