Letnia Liga Zakupowa Starline - wyjątkowa promocja ELIT Polska | MOTOFAKTOR

Letnia Liga Zakupowa Starline - wyjątkowa promocja ELIT Polska

person Redakcja 18/08/2022

Ruszyła Letnia Liga Zakupowa Starline. Do końca trwania akcji sklepy i warsztaty samochodowe mogą zbierać punkty w sieci ELIT Polska i wymienić je na atrakcyjne nagrody.

 

Kampania promocyjna skierowana jest przede wszystkim do klientów biznesowych, którzy współpracują z ELIT Polska i mają założone konto na platformie klienta lub odwiedzają bezpośrednio Filie ELIT Polska.

 

Specjalnie zaprojektowany system pokaże uczestnikowi akcji “Letnia Liga Zakupowa Starline”, ile punktów ma on już na swoim koncie oraz jak dużo oczek potrzeba do awansu na wyższy poziom nagród.

 

Liczba uzbieranych punktów i stopień zaawansowania w projekcie “Letnia Liga Zakupowa Starline” są widoczne w katalogu.

 

Dla najbardziej aktywnych klientów, z największym wzrostem zakupowym produktów Starline przewidziano atrakcyjne nagrody! Między innymi do sklepów i warsztatów trafią: telewizory Samsung, Notebooki Dell, smartfony Samsung i sto kart paliwowych BP!

 

 

Uczestnikami akcji promocyjnej “Letnia Liga Zakupowa Starline” mogą być sklepy, sklepo-serwisy, serwisy i dystrybutorzy. W ramach najnowszej kampanii promocyjnej do wygrania są telewizory, laptopy, smartfony i karty paliwowe. Klienci zainteresowani udziałem w rankingu wzrostowym otrzymają stosowne nagrody za najwyższy wzrost zakupów asortymentu Starline w ofercie ELIT Polska – wyjaśnia Anna Cebeńko, Marketing Manager w ELIT Polska.

 

Źródło: ELIT Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).